Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít, ha anyám is...

Miért idegesít, ha anyám is itthon van?

Figyelt kérdés
Elvileg ketten lakunk itt, elég ritkán van itthon. Mostanában viszont gyakrabban, és vesztemre én is. Nem veszekszünk, sőt jó viszonyban vagyunk, csak irritál a jelenléte, és a dolgaimat se tudom rendesen végezni.
2012. febr. 15. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"és a dolgaimat se tudom rendesen végezni."


Ezt fejtsd ki bővebben, erre azért őszintén kíváncsi lennék..

2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok pl. hangszeren gyakorolni, zenére gyúrni, mert rákérdez utána, és ez zavar. De pl olvasni se, pedig el éne csomó mindent. Visszatart valami mikor itt járkál le-föl, telefonál stb.
2012. febr. 15. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha elmész dolgozni és lesz saját lakásod, ott nem zavar senki. Egyelőre viszont "bírd ki" édesanyádat, aki nyilván mos-főz-takarít, nem hobbiból "mászkál föl-alá". Ha zenével akarsz foglalkozni, az embereknek mindig lesznek kérdéseik (jobb esetben arról, hogy mennyi ideig tanultad, rosszabb esetben meg arról, hogy mit képzelsz :D), ehhez hozzá kell szoknod. Olvasni pedig bárhol lehet, ha elvonja a figyelmed egy mászkáló ember, akkor egyébként sem figyelsz eléggé, nem koncentrálsz az olvasásra.
2012. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor középiskolás voltam, nekem is hasonló érzéseim voltak. Az én anyukám háztartásbeli volt, így ráadásul egész nap otthon volt. Négy hangszeres játszottam, minden nap órákat kellett gyakorolnom, és engem is zavart-valahogy az, hogy hallgatja, megjegyzéseket tesz- én olyan intim dolognak éreztem a gyakorlást, a zenét, és zavart, hogy anyukám hallgatja. AKi nem játszott hangszeren, az ezt szerintem nem érti, de van ilyen- talán a kamaszkor miatt van így, nem tudom, de nem jó. Én soha nem szóltam neki emiatt, amit utólag bántam, mert elkezdtem kevesebbet gyakorolni emiatt. Épp ezért szerintem Te próbálj meg beszélni vele, őszintén, nagyon tapintatosan, hogy ne bántsd meg. Én megmondanám neki, hogy nem tudom miért, de gyakorlásnál könnyebben megy, ha egyedül vagy, és megbeszélhetnétek, mikor nem lesz otthon, hogy akkor gyakorolhass. Semmiképp ne bántsd meg anyukádat, hisz ezek nem szándékos dolgok, hanem az életkor, a helyzet okozza sajnos..Ma 26 éves vagyok, és már a kutyába nem érdekelne, ha anyukám hallgatná, ahogy gyakorlom, elmúltak ezek az érzések..
2012. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!