Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak évfordul...

Mit vegyek a páromnak évfordulóra? ötletek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a bnőmmel. Szerintetek mit vegyek/csináljak neki az évfordulónkra?
2012. febr. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos örülnék egy képnek, amin ketten vagyunk. Szépen bekereteztetni és úgy átadni. :) (Egy nagyobb méretet)
2012. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Kirándulás,wellnesfürdő, utazás 1-2 napra.
2012. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A második válaszolóé is nagyon jól hangzik!!!!
2012. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
lakatot, aztán felrakni egy lakatfalra? És ez összeköthető mondjuk egy utazással is, amit ajánlottak itt előttem.
2012. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vacsora? De nem am etteremben, hanem amit te magad fozol neki. Pezsgo/bor + gyertya...
2012. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkodj el azon, hogy a párod vajon mire vágyhat mostanában. Egy kis lazításra, pörgésre, kikapcsolódásra, vagy esetleg otthoni nyugira. Ha lazításra, akkor menjetek el egy napra valahova wellneselni, ha pörgésre, akkor kiránduljatok valahova, esetleg egy síelő/szánkózó nap valahol itthon (ez kicsit drágább sajna), ha otthoni nyugira, akkor főzzél neki valami finomat, vegyél habfürdőt, és csinálj egy gyertyafényes fürdőt utána. Ha kedved van hozzá, akkor vehetsz egy apróbb ajándékot is mellé. Én pl élek halok a kis ezüst fülbevalókért. 800 forintért is lehet venni kb gyönyörűeket és nálam mondjuk garantáltan nem lehet mellélőni. :) Ha van a párodnak is valami ilyen "fétise", akkor meglepheted vele vacsoránál.

Én az ilyen programokat sokkal jobban díjazom, mint a tárgyi ajándékokat, hiszen nekem az a legnagyobb ajándék, ha kettesben lehetünk a párommal, kicsit lazíthatunk. Pénzben pedig sokszor ugyanott vagyunk, mintha ajándékoztunk volna valami sablon ajándékkal.

2012. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat. Mindegyik nagyon sokat segített a döntésbe. Még van egy kis időm, de valami személyes lesz.
2012. febr. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!