Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. évfordulóra mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. évfordulóra mit vegyek páromnak? Ötletek, pls!?

Figyelt kérdés

Fénykép,bögre,kispárna,ezek már kilőve,hiszen azért 3 év alatt ne mlehet minden évben ezt adni! ;) Ezért kérnék ötletet,ha valaki megosztana velem néhány tippet annak nagyon örülnék,és járna érte egy zöld kezecske is! :D

(jah és am lány vagyok,tehát fiúnak kell az ajándék!^^)


2011. nov. 11. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

És ha jól megy még hányszor ki fogsz fogyni az ötletekből :D

Általában valami hobbival kapcsolatos dolog, ha szereti a kütyüket még annak is biztos hogy örül. Esetleg nem túl drága kiegészítők, ha hord nyakláncot stb... mellé mindig lehet dobni egy tusfürdő csomagot, parfümöt... vagy ha találsz neki ruhát így télre, sálat stb... de az évek múlásával jobb fenntartani a közös programokat, ha van valami kedvenc sportja, bandája még arra is megéri szerezni egy jegyet, belépőt kettőtöknek.

2011. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem sokszor lesz még ilyen problémám,hogy mit vegyek neki az újabb évfordulónkra! :D

Hát,igazából tegnap voltunk koncerten,egy közös kedvencünkön, de ma még vmi aprósággal szeretném őt meglepni! :)

2011. nov. 11. 12:36
 3/7 menta34 ***** válasza:

Tusfürdőt nemár :D


A ruha szerintem jó, hordja, emlékezeti, stb. (sapka, póló).


Viszont szerintem ne normális tucatdarabot vegyél. (pl. szolid szinű poló egy kis logóval). Vegyél valami extrát, érdekeset, vicceset... pl. egy micimackós boxert :)

2011. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én évfordulóra szív alakú rózsaszín tortát csináltam :) ha gondolod írj,és elküldöm hogy hogyan kell :)
2011. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a torta receptjét szívesen megnézném! :)
2011. nov. 11. 13:04
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a micimackós boxer nagyon tetszett! xD Főleg mert tudja,hogy imádom a micimackót :D

Csak azt nem tudom,hogy merre találok ilyet...

2011. nov. 11. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten keresgélj.
2011. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!