Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit készitsek a páromnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készitsek a páromnak 2 éves évfordulora?

Figyelt kérdés

Szept. 27en töltjük páromal a 2 éves évfordulonkat és ugy döntötünk hogy saját kezüleg készitjük el egymásnak az ajándékot. Még van pár nap, és fogalmam sincs hogy mit készitsek neki, segitenétek?

Adjatok kérlek pár tippet

Koszi


2011. szept. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Útilaput!


(Na jó ez csak egy nagyon gonosz vicc volt. Inkább valalmi olyat, aminek örülne. :-D)

2011. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem saját ötlet, hanem már olvastam itt az oldalon. Lehetne, hogy kis cetlikre írsz egy-egy gondolatot, és minden nap ki kell bontania egyet. Ez például úgy is nézhet ki, hogy a szülinapja reggelén kibont egyet, és ha pont nem vagytok együtt, akkor Te fogod először felköszönteni. DE lehet benne egy-egy vicc, egy-egy kicsit romantikusabb versike.

De ha tudsz varrni, hímezni, akkor a kedvenc focicsapatának a nevét is megcsinálhatod, vagy a sajátodat. Bár az nem kézzel készült, de csináltathatnál a közös képetekből puzzle-t, és neki kellene kiraknia.

Nekem most ezek jutottak eszembe. :)

2011. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Abidos ***** válasza:

Ha árod fiú akkor meglepetés vacsora vagy valami pikáns meglepetés tarósnak kulcstartó benne saját képed vagy rajzod

Ha nő akkr gyönyg karkötő fülbevaló és tobábbra is mivel az ajándék nem csak tárgy lehet csillagnézés egy parkban piknikkel vagy átveszed 1-2 napra minden feladatát és kedvében jársz masszázsal amolyajan velnesz hétvége amikor nem feltétlen kell lefeküdnie veled mert kedves voltál :)

2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én legutóbb a barátomat egy kispárnával leptem meg, aminek a huzatát én varrtam. 20/L
2011. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, pasinak kéne:)

Köszi az edigieket

még várok válaszokat xD

16L

2011. szept. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!