Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a páromnak 2 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen ajándékot vehetnék ez alkalomra neki. Fotoalbumon gondolkodtam, de már kapott tolem párnára nyomtatott kozos képet.. Szeretnék neki most vlmilyen más ajándékot adni de nincs otletem h mi legyen az. Már tudom h én tole mit kapok: megegyeztunk h nem ajándékot vesz nekem hanem elmegyunk vlhova... Légyszi, segítsetek. Ti mit ajándékoztatok, vagy ajándékoznátok?
2011. febr. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Fűtőszálat

Üdv: Kolompár Géza, mosógépszerelő

2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges. Mi nem vettünk semmit két évre.
2011. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 év után a gyakori kérdéseken kérdezed meg, hogy mit vegyél az általunk egyáltalán nem ismert barátodnak? tessék ezen elgondolkodni, és utána gondold végig, hogy minek örülne barátod. ezt neked kell tudnod
2011. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Készíts neki bármikor beváltható ajándékutalványt!


Ölelésről

Finom vacsoráról

Őszinte mosolyról

"Megmosom a hátad"-ról

"hosszú hancúr"-ról

Olyan dolgokról, aminek örülne, de a mindennapok szürkeségében elfelejtődtek.

2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak vegyél egy szélcsengőt, és mondd azt hogy egy öreg indián (varázsló) adta, aki azt mondta ha megszólal a szélben akkor mindketten áldással gondoltok majd a másikra.
2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lelkének ajándékozz. Ha két éve nem kértetek akkor most rendelj és kereteztess be egy nagyítást az esküvői képetekből.
2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!