Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek? Anyám kirakott a...

Hova menjek? Anyám kirakott a mai napon! 18 éves múltam, mekiben üldögélek. Kétségbe esett vagyok.

Figyelt kérdés

Semmilyen előzmény nélkül,ma nem főztem (számára) finomat,felcseszte az agyát és kirakott,hogy ilyen mihaszna kölyköt ő nem tart el,neki nem kellek stb.Csúnya veszekedés volt,de egyoldalú.Azt mondta pakoljak és menjek.Azt hittem viccel!

Bementem a szobámba leültem rajzolni,bejött 5 perc múlva hogy sipirc vagy rendőrt hív,hát elmentem egy hátizsákkal (laptop,telefon,kevés pénz,zsepi,ruha).És most mitévő legyek?Egyetemre járok(BME) holnap 8kor már gyakorlatom van.Nincs olyan barátom,akihez el tudnék menni.Kolin gondolkodom vendégkártyán és bekérezkedek valakihez:(

De ez nem csinálhatom mindig,miiiit tegyek segítsetek!


2012. febr. 15. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Semmi barátnő? Nagymama? Vmi családtag?
2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
97%
Baptisták esetleg lehet tudnak segíteni.
2012. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Ha gondolod akkor ad meg anyud telefonszámát,és elbeszélgetek vele,hiszen ok nélkül senkit nem szabadna így kidobni..Hátha tudok rá hatni..

Voltaképpen mi történt?? Mert csak így minden ok nélkül még a lökött sem tesz ilyen lépést(már elnézést)

2012. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
először is nagyon sajnálom. Nemtudnál rokonokhoz, ismerősökhöz menni?
2012. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
97%

És ha rendőrt hív, mi történik? Nem értem... A gyereke vagy, nem fog a rendőr sem kirakni a házból. Max ha látja RAJTA, hogy be van kattanva akkor őt próbálja lecsillapítani.

Nem tudsz visszamenni este? Hátha már alszik vagy lecsillapodik addigra és végül maradhatsz.

2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátod, vagy csopoerttársad! Ki van a telefonodban? Ilyennel nem csak barátot lehet hívni! A kolesz jó ötlet.

Majd rendeződnek adolgok! Ma csak a mai szállást kell megoldanod, és lehetőleg ne költs rá pénzt! Majd találsz megoldást, bemégy a diákönkormányzathoz, kérsz rendkívüli segélyt, és koleszt.Kivételes eset vagy, segítenek.

Megőrült anyukád? Kitesz ilyenkor, mikor a hajléktalanokat is begyűjtik??Hívj fel bárkit! Segíteni fog.

Nagyanyád, nagynénéd? Régi osztálytársad?

Aki legközelebb van , leghamarabb odaérsz, azt hívd, és aki nem fog egész éjjel faggatni.

Jó éjt ügyes legyél!

2012. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Csak anyum van.Nagyszüleim meghaltak.

Barátaim nem nagyon vannak sajnos,kevesebb mint egy éve vagyok Budapesten (ideköltöztünk az egyetem és a munkéja miatt),nem sikerült még olyan barátságot kötnöm,hogy odamehessek aludni.


Előzmény?Hát nem sok,otthonülős vagyok.Sosem jó neki semmi,de tényleg szerintem remekül főzök ehhez képest állandóan leszidja a főztömet,ha nem főzők végképp halálos bűn,most sokat kel tanulnom az is baj.

Mindig takarítanom kell,ha úgy gondolom hogy na végre most akkor megdícsér akkor jön és a képkeretek tetejéről(székreállva) lehúzza a port és megint jön az ordítás... Ha valamit nem úgy rakok le,ha útban vagyok.

Egyszerűen utál engem,pedig beképzettség nélkül szerintem normális vagyok,viszonylag helyes,főzök mosok takarítok.Rendes vagyok.Én sosem veszekedtem vissza vele,csak lenyelem és sajnálom az egészet.De nem bántottam,most volt alkalma mert elmúltam 18 MÁR EGY HETE!

2012. febr. 15. 19:51
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
végülis van kulcsod otthonra is! Utcán nehogy maradj!
2012. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Sőt. Caplass be szépen a rendőrségre, és mondd el, mi történt.

Hadd nyaljon vissza a fagyi.

2012. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Kirakott hátizsákkal!Azt mondta,ha vissza merek menni akkor megfolyt.Látni sem akar.És gyűlöl engem.Várta ezt a pillanatot 18 évig.

Arra már nem mondok semmit,hogy a 18 szülinapomra nem az hogysemmit sem kaptam,hanem meg sem említette..:(

2012. febr. 15. 19:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!