Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a nappaliban alszom. Hogy...

Ma a nappaliban alszom. Hogy legyek kedves?

Figyelt kérdés

A feleségemmel összevesztünk mert elkezdtem féltékenykedni meg bunkózni. Amúgy nem tudom hogy miért...csak úgy jött, pedig nem akartam. Ő meg nem hagyta magát és így elkezdtünk veszekedni. Még egy pohár kólát is rám öntött. Tudom hogy én kezdtem de most kedves akarok lenni, még úgy se alszik. Vagy majd reggel. Bármit megcsinálok tényleg. Van ötletetek?

28/F


2012. febr. 15. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, mondd meg neki, ezt, amit ide leírtál, és azt, hogy szereted. Ne hagyd reggelre a békülést.
2012. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjél és kérjél tõle bocsánatot, és kináld meg egy pohár colával, hátha újra leönt vele.DE nem megsértõdni, hanem öleld át és mondd neki, hogy mennyire szereted.
2012. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha megint leönt kólával akkor ne öleld meg mert ő is olyan lesz:o
2012. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is csak azt tanácsolom,hogy amíg nem késő menj oda és kérj bocsánatot,hogy így viselkedtél.Sztem ha reggel mész oda az sokkal rosszabb.Mondd meg,hogy magad se találsz magyarázatot rá,hogy miért viselkedtél így,szereted nagyon,és bocsánatot akarsz kérni.
2012. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Villás reggeli: narancslé rántotta, piritós. engem ezzel lehet kiengesztelni. Továbbá minimum nagyon nagy bűnbánat!
2012. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én is össze veszek a férjemmel utána alig várom,hogy közeledjen!Tehát fogadj szót az előttem íróknak és menj szépen oda!!!Ne aludj külön!!Az csak álmatlan éjszakát okoz holnap meg mind a ketten olyanok lesztek mint aki egész éjszaka.....aszott!
2012. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj, de nem tudod, hogy milyen egy kedves ember? Nem tudod, hogy kell figyelmesnek lenni? Nem jut eszedbe magadtól, amit a többiek leírtak?
2012. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg közeledni, de ha elutasít, vonulj a kanapéra!

Hagyd hogy megeméssze egy kicsit!

2012. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem most valami meglepő is jól jönne. Esetleg küld neki egy bocsánat sms-t s írd le minnyire szereted. Az jól esik az embernek ha a régi fiatalos időkre emlékesztek hisz a kapcsi elején szokás ált. ilyeneket küldeni. :)


A colát csak told be az ajtó résen inkább :D

vagy egy üzivel a cola alatt! Valami olyannal, hogy túl jól nézki s túl édes ezért félsz, hogy más is szemet vethet rá vagy ilyesmi! Az is szép volna! :)


Férjem mikor nyáron vagyok dühös akkor a kerti rózsákat fosztogatja, tavasszal ágyba reggeli, télen forró tea és uborkás szendvics. lehet válogatni. Bár a forró tárgyakat ne add a kezébe most inkább. :D


De biztos elnevetné magát ha egy zoknira rajzolnál szemeket, szájat rúzsal s az ajtórésen átbáboznál neki fura hangon! nemtudom mennyire a te stílusod. :D


Esetleg készíts egy habos fürdőt gyertyákkal s csald ki a szobából, hogy eldugult a lefolyó segítsen. :D az megható lenne + utánna egy ajándék masszázs.



sok sikert! :D

2012. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért írd meg mivolt! :D
2012. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!