Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szervezzem meg ezt?...

Hogy szervezzem meg ezt? Vajon jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom most lesz 40 éves, én jóval fiatalabb vagyok. Régóta együtt vagyunk már, még nem lakunk együtt. A születésnapjára kitaláltam, hogy meglepetés bulit szervezek neki. (ő nem akar szervezni)

Kb 8 ember lesz ott, a szűk baráti köre. Mindenki 40 év feletti féri... (én 25 vagyok). Hogy oldjam meg a kaját? Ennyi embernek? mit csináljunk? Vajon a párom nem fog megharagudni, hogy az ő lakásában lepjük meg? Lesz még torta is.

Vajon furcsa helyzet lesz ennyi idősebb ennyi férfivel együtt "bulizni"? Hogy legyen?

köszi

25l


2012. febr. 16. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van? Milyen a társaság? Mert rendelhetsz szendvicseket, esetleg egy fornettis helyen szintén megrendelhetsz vegyesen cuccokat. Ez egyszerű és nem bonyolult.
2012. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát az a baj, hogy nincs olyan sok pénzem. Az tuti, hogy nagyétkű a társaság.

Szendvicseket végül is csinálni is tudok... De mondjuk rendelés egyszerűbb lenne. Nem tudja valaki az árakat? Kb?

2012. febr. 16. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyétkűek, akkor mégsem a szendvicsrendelést javaslom. Annak húzós az ára. Akkor már olcsóbb a pizza. A boltokban is kapni fagyasztott tésztákat, sörkorcsolyákat, de azok sem olcsóak.

Az a lényeg, hogy a bulira tudj nyugodtan készülni és ne legyél már a kezdetekkor mosogatórongy, aki szédül a fáradtságtól és kapkod.

A társaságtól is függ, de vehetsz virsliket, meg kiraksz kenyeret, majonézes salátákat előtte is össze tudsz dobni, és gyorsabb mint egy rakás szendvicset összedobni.

Esetleg tortillachipset. Ahhoz a mártogatók kissé húzós áron vannak, de paradicsomosat és sajtosat olcsón te is össze tudsz dobni.

2012. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De azért itt a link:



[link]


[link]

2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de negyvenes pasik már nem így szoktak bulizni. Ilyen buli jó egy huszadik szülinapra, de nem "meglett férfiaknak". Ha nincs pénzed, akkor inkább ünnepeljetek kettesben. Szerintem neki is ciki lenne a barátai előtt. Amúgy az összes haverja agglegény? Csak, mert azt írod, egyedül lennél nő. Akinek van párja, azt eleve párban illik meghívni. A párjaiknak biztos nem tetszene ha te nem hívod őket, de a többi pasi szülinapján meg te is ott leszel. És igen, ha te ott vagy, az már nem "kanbuli", márpedig vagy azt tart valaki, vagy "családi" bulit.
2012. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Buli és buli között is van különbség. Ha szereti a haverjait és néha úgyis összejárogatnak, akkor nem hiszem, hogy ellenére lenne, ha odamennének páran boldog szülinapot kívánni, esetleg meginni együtt egy sört (vagy amit szoktak, társaságtól függ) meg enni pár szendvicset.
2012. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem, de az ilyen inkább úgy alakul, hogy a haverok maguktól meglepik egy látogatással. Nem úgy, hogy szülinapozni hívják őket.
2012. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdező ismeri a párját, biztosan átgondolta a dolgokat, ő tudja hogy örülne-e ennek a barátja.


Én főznék sok virslit, meg szendvicseket is készítenék.

2012. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Kiderült, hogy jönnek a feleségek is:)
2012. febr. 17. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogd be őket segíteni. :-)))

Oszd ki, hogy ki hozzon egy tálca sütit, másik pogácsát, ki bort, stb.

2012. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!