Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a szüleite...

Mit csinálnátok, ha a szüleitek azt mondanák, blicceljetek a bkv-n? Nem akarnak bérletet venni, hogy mennétek suliba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 07:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Bolti lopás? Az szép, majd mehetsz a hűvösre pár napra, ha olyan helyen kapnak el. És ha rászoksz, felnőttként is lopni fogsz, amiért már nem ejnye-bejnye, hanem börtön lesz a köv-e.


A bérletet meg ne vegyék meg, majd az X tízezres bírság után rájönnek, lehet, mégis csak jobb lett volna előre gondolkodni.

2012. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Kamu...
2012. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Na most tisztázzuk le. Még támogatják is, hogy lopj a boltból, nem adnak pénzt bérletre mert a jó édesanyádnak plasztikai műtét kell??? Nem megbántatni akarlak, de neked nem szüleid vannak, hanem utolsó álszent hazugok és azt sem tartom valószínűtlennek, hogy ha majd nagykorú leszel akkor majd szépen kitessékelnek a házukból. Szegény nagyon sajnállak. Mindenesetre anyud jó nagy baromságot mondott azzal, hogy majd a bolti lopás után lesz egy kis lecseszés és kész, ugyanis 2 évvel ezelőtt szigorítottak ezen az egészen, és ha vkit elkapnak csak egy cukorka lopásáért is, már megy a feljelentés. És az sem kifogás, hogy mert te kiskorú vagy, akkor majd a szüleidet büntetik meg, illetve, ha már elmúltál 14 akkor szépen eljárhatsz pártfogóhoz. Tudom, hogy mit beszélek, megtörtént eset alapján, és tapasztalatból mondom. Ja és a BKV-n a büntit is ugyanúgy be tudják hajtani, nem kell félni tőle.
2012. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

szerintem is kamu

vagyis remélem

2012. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

mindig bemondanám a címemet hadd gyűljenek a bkv csekkek, majd meglátják mennyire volt jó ötlet:D


azért egy diákbérlet annyira nem drága...

2012. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát az fix, hogy egy egész hónapot nem fogsz tudni elbliccelni, hogy el ne kapjanak...

Ha van biciklid, menj azzal, biztosabb. Ha nincs, akkor arra spóroljanak össze neked, aztán ez is egy megoldás.

2012. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

ebben az időben biciklizzen hűvösvölgytől zuglóig? én megfagyok míg várom a buszt, nemhogy ha bicikliznék

sőt csúszik az út... és esőben? atya világ, ilyet ne tanácsoljatok szegénynek

anyáddal kéne beszélni, nem normális

2012. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

"ebben az időben biciklizzen hűvösvölgytől zuglóig? én megfagyok míg várom a buszt, nemhogy ha bicikliznék

sőt csúszik az út... és esőben? atya világ, ilyet ne tanácsoljatok szegénynek"


Nem vagyok budapesti, fogalmam sincs, mennyi a távolság, szóval bocsánat, ha hülyeséget javasoltam.


Kérdező! Plasztikai műtétre, ez komoly? Ezek normálisak??? Hülye kérdés, biztos hogy nem! Mégis milyét plasztikáztatja, hogy inkább vállalja, a gyerekét bolti lopáson meg bliccelésen kapják???

2012. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
kamu
2012. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

18-as összességében írtam mindenkinek mert sokan javasolták a biciklit, de istenigazából én ebben az időben egy 3 percre sem szivesen ülnék fel rá


mondjuk ahogy gondolkodok a sztorin nekem is kezd kicsit gyanússá válni, hogy megint valami unatkozó tinédzser szórakozik

2012. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!