Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagjaid hogy fogadták,...

Családtagjaid hogy fogadták, hogy tetoválást készítettél magadnak?

Figyelt kérdés
Kortól függetlenül.
2012. febr. 18. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs tetkóm! De tesóm piercingjét nem jól fogadták, azt hiszem 17 éves volt, de nem volt kiabálás semmi 14L
2012. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

ha tetovált nőt vagy férfit látok, mindig olyan érzésem van, hogy koszos.

A tetoválással valamit takargatok :-( Nem tetszik

2012. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van tekóm és 2 piercingem is.

Nálam annyi volt a feltétel a szüleim részéről,hogy ők egy petákkal sem járulnak hozzá a dologhoz,tehát ha mindenképp szeretném megcsinálni,akkor magamnak kell összeszedni rá a pénzt.

Az első piercinget 18 évesen csináltattam,zsebpénzből.Kicsit féltem,hogy mi lesz a regció,de végül nem volt gáz.Anyukámnak kifejezetten tetszett,apum meg tett 1-2 vicces megjegyzés és ennyi.

A tekót 19 évesen csináltattam,ezt is saját pénzből.Anyumnak ez is tetszet.apum pedig annyit fűzött hozzá,hogy "nem vagy normális":).

A 2. piercingemet 21 éves koromban csináltattam,a nyelvembe.Ez már senkinek nem tetszett a családba,viszont senki nem hisztizett miatta.Anyám szerint undorító,apám pedig a tőle megszokott módon előszeretettel poénkodott az első pár napban,amikor nem birtam enni.

Általánosságban nem volt semmi gond.Tisztában vagyok vele,hogy nem voltak elragadtatva egyik alkalommal sem,de ők úgy álltak hozzá,hogy ha nekem ez tetszik,akkor őket nem zavarja.Végül is a saját testemmel azt csinálok,amit akarok és nem vagyok egy mágszállott sem,tehát nem áll fenn az a veszély,hogy agyonra tetotávoltátom,illetve szúratom magam.:)

22/L

2012. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

11 50 én ezt nem értem... mit takarsz? a bőrödet??? inkább feltűnő szerintem, mint takargatás.... ebben nekem nincs logika.


mondjuk én szeretem a tetoválásokat de sose jutott ez eszembe hogy valaki "takargatja" magát vele.

2012. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen csináltattam piercinget, szüleim tudta nélkül. Apum egyik nyáron észrevette, de akkor már több, mint 2 éve megvolt. Közölte, hogy undorító és azonnal szedjem ki. Nem szedtem ki. Nem megyek velük strandra ill. nem vagyok előttük fürdőruhában, hogy ne lássák. Undorodnak az ilyen dolgoktól (bár nem értem miért, mert pl a fülbevalónál is ugyanúgy átszúrják a bőröd, nem látom a különbséget bőrszúrás és bőrszúrás között). Szeretnék egyszer tetoválást, de azt csak akkor merem bevállalni, ha már nem élek itthon, mert a felkaromra szeretnék azt meg nem tudom rejtegetni :) nekem erről az a véleményem, hogy felnőtt ember vagyok és az én testem, nem az övék. Az sokkal nagyobb baj, hogy anyám láncdohányos, apám meg kórosan túlsúlyos. Vitatkozhatunk, hogy melyik egészségtelenebb, az ő életmódjuk vagy az, hogy van egy lyuk a testemen.
2012. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

a piercingeimet (bár csak fülben porcba, tehát még majdnem fülbevaló) anyukám nagyon jól fogadta, neki tetszett, ezt még a szüleim is finanszírozták, vagyis a tőlük kapott zsebpénzből tettem rá félre. apukám csak kérdezgette, hogy mire jó ez stb. 17 éves voltam.

az első (de remélem nem utolsó) tetkómat a 18. szülinapom után csináltattam, szóltam otthon hogy meg fogom csináltatni. megtudtam, hogy apa megkérdezte anyukámat, hogy őt megkérdeztem-e, hogy megengedik-e nekem, de anyu azt válaszolta, hogy nem, csak mondtam, és különben is, nincs beleszólásuk, nem vagyok már gyerek és ráadásul még csak nem is az ő pénzükön csináltattam (barátomtól kaptam szülinapra). miután megcsináltattam, apa húzta aszáját, mondta, hogy nem érti mire jó, meg meg fogom bánni stb, anyunak viszont kifejezetten tetszett ez is:)

egyébként ami inkább rosszul érintett az egykét barátom reakciója, mikor látod a szájhúzásokat meg nemfognakfelvennimunkahelyre minősítéseket, de hozzá lehet szokni és ha igazán szeretnéd a tetkót, jobban fogsz neki örülni mint hogy felvedd ezeket az apróságokat. különben is, mintha nem gondoltam volna át épp elégszer a munkahelyes kérdést is:)

egyébként milyen tetoválásban gondolkodsz, kérdező?:)

2012. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen csináltattam piercinget,a szüleim nem tudtak róla.Amikor haza mentem,azt mondták,hogy nem vagyok normális és hogy elcsúnyít,de nagyobb baj nem lett belőle.2 évig hordtam,nagyon kötődtem hozzá,de aztán egy nap kivettem,mert már nem tetszett.A tetkóval is így vagyok,tetszik,mindig is tetszett,de félek,hogy megbánnám és azt nem lehet kivenni,ha megunom.Nemrég a fülcimpámat akartam átszúratni,de fémallergiám van,mint kiderült.Úgyhogy az ugrott:(
2012. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tetoválásom van a jobb bokámon. 18 évesen csináltattam.

Anyáék nem ellenezték, ők állták.

Azóta eltelt 4 év, és ugyan úgy imádom.

Többet nem szeretnék!

2012. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is szeretnék tetoválást de anyu undorítónak tartja apu meg nem tud róla :D na majd egyszer rászánom magam.
2012. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem tudtak tetkóról hogy megcsináltattam, mutattam nekik a mintát is tetszett nekik, pirszing csináltatásról is tudtak (3 pc-m van) fültágeszről már nem, azon kiakadtak de beletörödtek
2012. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!