Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagjaid hogy fogadták,...

Családtagjaid hogy fogadták, hogy tetoválást készítettél magadnak?

Figyelt kérdés
Kortól függetlenül.
2012. febr. 18. 11:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 20. 09:39
 12/12 anonim válasza:
17 évesen csináltattam az első piercingemet, ami igazából csak egy fülbevaló volt a porcba. a zsebpénzemből fizettem, anya nem szólt hozzá semmit, apa morgolódott, mert nem értette, mire jó ez. 20 évesen csináltattam tetoválást, azt csak anyunak mondtam el, karácsonyra kapott pénzből fizettem ki. anyának tetszett, apának nem mondtam meg, látni meg nem láthatta, mert ruha eltakarja. egyszer viszont félrecsúszott a ruhám, és apa pont arra járt, és meglátta. csak megjegyezte, hogy "micsoda delfin úszik a hátadon" majd ennyiben maradt, pedig előtte többször is kiabálásig veszekedtünk azon, hogy ilyen téren mennyire különbözik a véleményünk. szóval megúsztam, és végül még fater is jól fogadta :D
2012. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!