Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a szüleink...

Az normális, hogy a szüleink kiakarják velünk fizetettni a felnevelésünk költségeit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem de miert akarjak? Ne fizess és kész nem tudjak behajtani ugyse
2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??? Akkor minek vállaltak gyereket? Te jó ég... nem, nem normális, nem kell kifizetnetek. Semmi az ég adta világon nem kötelez titeket rá.
2012. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez hogy került szóba?
2012. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy sokba kerültünk.
2012. febr. 18. 14:59
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

És mégis hogyan akarják behajtani?

Ha mondjuk még otthon laktok akkor megértem hogy kérnek pénzt mert ha már rendelkeztek önnálló keresettel de nem költöztök el illik vmennyivel hozzájárulni a költségekhez. De ha mondjuk már nem is otthon laktok akkor én mondanám h jó majd fizetek aztán nem is adnék semmit. Megkérdezném hogy ti ezért vállaltatok annak idején gyereket?

Persze ha a szüleim nagyon szegények és azért találták ki ezt a hülyeséget akkor lehet h támogatnám őket vmennyivel

2012. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én már elköltöztem, a húgomnak még ott kell maradnia mert nincs 18 éves.
2012. febr. 18. 15:01
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

És a gumi is sokba került? Azért vállaltak gyereket vagy mi?


Én poénból adnék egy csomag óvszert a szüleidnek mintegy "válasz" arra, hogy így akarjátok a javítani a jövőbeli anyagi helyzetüket. Nincs több gyerek, nincs több kiadás. :P

(és kapja'k be!)

2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írd le, hogy minek kapcsán mondták ezt nektek! Tettetek valami olyat ami nekik nem tetszik? Valamiért össze vesztetek?
2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A hugodat védd meg hogy majd ha dolgozik akkor "visszafizeti a felnevélse költségeit",aztán mentesd ki onnan és majd röhögjetek a szüleiteken h na akokr lehet perelni vagy amit akartok.
2012. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Sosem volt köztünk olyan jó viszony.

Nekem mondták, hogy illene kifizetnem amit náluk az évek során zabáltam.

2012. febr. 18. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!