Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anya így...

Normális, hogy anya így viselkedik csak azért, mert szexuális életet élek?

Figyelt kérdés

Már 15 évesen elveszítettem a szüzességemet, akkor nem volt semmilyen ilyen "hisztije". Most az új barátommal lefeküdtünk, amire valahogy rájöhetett... Na de mind1.

Azóta nagyon hisztis. Például ha gyógyszer kell, akkor azt mondja, hogy menjek egyedül, ha már nemi életet élek, akkor oda is el tudjak menni egyedül... Hozzáteszem, hogyha én egyedül megyek, akkor végig kell várnom a sort. Ha elkísér, akkor soron kívül fogadnak minket. Ráadásul időm sincs elmenni hétköznap, hétvégén meg hova... Tehát már lassan 2 hete nincs allergiagyógyszerem, taknyom nyálam összefolyik.... De mind1.

Szóval ilyeneket csinál, mond... Normális ez?


17/L


2012. febr. 11. 20:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Más is végig tudja várni a sort.
2012. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De most nem ez a lényeg. Neki 5 percébe telne, régen is elment ha megkértem. Amióta lefeküdtem barátommal, azóta csinálja ezt.
2012. febr. 11. 21:01
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Miért nem mész egyedül, azonkívül, hogy sort kell várnod. Reggeltől estig dolgozol vagy az iskolában vagy?
2012. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lenne normális? Miért kísérgetne orvoshoz, 17 évesen?

Ha gyógyszert akarsz várd ki a sorod!

Valamikor fel kell nőni!

2012. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Elmentem volna a 2 hét alatt is, ha lenne rá időm, elhihetitek :) De mivel nincs, ezért nem megyek.

De anya bármikor el tudna menni.

2012. febr. 11. 21:03
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
szerintem normális, amit anyukád csinál. Nem kísérgethet életed végéig gyógyszerért, nem? Na meg azt a 10-15 percet ki lehet azért bírni (ha nagy a sor).
2012. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire nem lehetsz elfoglalt...17 évesen.
2012. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Nemi életet élsz -> nem vagy már kis gyerek -> ezt az apróságot csak meg tudod már egyedül is oldani, vagy nem?


Am teljesen normális.

2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
87%

Ne mondd már, hogy 17! évesen, középiskolásként! Nincs hétköznap suli után egy rohadt fél órád elmenni a gyógyszertárba. Kettőkor vége van a sulinak maximum, ha még szakkörre/sportolni is jársz utána és 6-ra is érsz haza, akkor sem hiszem el, hogy minden nap ez a program.


Amúgy hétvégén/este: az ügyeletes gyógyszertárba. Beírod a városkád nevét a gugliba, meg azt, hogy ügyeletes gyógyszertár, és kidobja, melyik az.

2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
érettségi időszakban vagyok, minden összecsapott a fejem fölött, mert annyi tanulni valóm van, mégis képes vagyok elmenni megvenni magamnak a gyógyszereket a szomszéd kerületbe, ami elhiheted, nem 5 percre van tőlünk...
2012. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!