Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távolodok az emberektől. Ez...

Távolodok az emberektől. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sose szerettem emberek közé menni, mindig azon gondolkoztam, hogy mit gondolhatnak rólam. Az állatokkal nem így van, nagyon szeretem ha állatok vesznek körül (nem az emberállatok :D) és rosszul esik utánuk emberekkel találkozni. 1-2 olyan ember van akire azt tudom mondani, hogy szeretek, de senkinek nem mondok titkot meg semmit csak a kutyámnak. Amikor jönnek a barátaimnak nevezett személyek (vagyis már nem szoktak jönni..ennyit az emberekről) akkor nem akartam kimenni velük, hanem inkább játszottam és társalogtam a kutyámmal. Az ő társasága valahogy jobb. Ha felnőtt leszek, akkor segíteni fogok a menhelyeknek vagy bárminek ami kutyás, ha tehetném most is segítenék. Én mindig magamban tartottam a titkosabb dolgaimat, soha nem mondom el se a családomnak, sem a barátaimnak. Nem tudom, hogy ez még normális-e vagy nem?

15/L


2012. febr. 11. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy amikor még nem volt kutyám kiskoromban, akkor se mentem oda senkihez barátkozni. 10 éves koromban megkaptam ezt a kutyát és azóta rajta kívül nincsenek is barátaim.
2012. febr. 11. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy állatbarát vagy, és a kutyák jófejek. Ne reagáld túl ezt a helyzetet, szeresd továbbra is úgy a kutyádat mint eddig. DE azt is tartsd szem előtt, hogy az állatok nem helyettesítik az emberek társaságát. Barátokra szükség van, mert ők tudnak tanácsokat adni a nehéz helyzetekben, velük lehet sírni, nevetni, bulizni, szórakozni. Nyiss az emberek felé. szerintem
2012. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!20 éves koromig én is így voltam,állatokkal sokkalta jobban elvoltam,mint az emberek között,a macskáim,vagy a kutyám társaásága sokkalta jobb volt,mint az embereké,elmeséltem nekik,mi bánt,mi volt a suliban stb

aztán nyáron bekerültem hosszú időre kórházba,átértékeltem mindent,más lettem teljesen,mert ott a kórházban találkoztam egy csomó jó emberrel,azóta imádok ismerkedni más emberekkel,de az állatokat is imádom még mindig

2012. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzám is közelebb áll a kutyám, mint a legtöbb ember. Ahogy telnek az évek, a haverok kikoptak mellőlem, csak a párom, a családom és pár barátnő maradt. És a kutyám, aki mindennél jobban szeret, bármi is történik. Kiről lehet ezt elmondani?

Próbálj barátkozni, nem jó az, ha senki se áll közel hozzád, de inkább legyél a kutyáddal, mint rossz társaságban.

2012. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor az mindenképp jó. Az állatok ezerszer megbízhatóbbak, hűségesebbek, mint az emberek 99%-a, legfeljebb megúszol jó pár csalódást. Természetesen teljesen azért ne zárkozz be, de ahogy írod van melletted 1-2 ember...annyi meg bőven elég :)
2012. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!