Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülőnek rosszul esik, ha...

Egy szülőnek rosszul esik, ha azt mondja a gyerek, hogy nincs honvágya?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
igen...én ezt 8 évesen eljátszottam mikor kórházba kerültem baleset miatt, hogy azt mondtam anyumnak nem akarok haza menni.... azóta is mindig mondja hogy mennyire rosszul esett neki :D
2012. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleimnek nem esik rosszúl, pedig a

z van.

Viszont a szülõnek örûlnie kell, hogy a gyerekének nincs honvágya, mert megtalálta a helyét!

2012. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, mélyen legbelül nekem is rosszul esne ha a gyerekem ezt mondaná, mert akkor lehet valamit nem csináltam jól. én sem éreztem otthon jól magamat soha a 20 évem alatt a sok konfliktus miatt,amit láttam hallgattam,de nem mondtam ki hogy bár ne lennék ott mert tudom,hogy engem szerettek nagyon, nem bántottam volna őket én is.
2012. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt tapintatosan is: Honvagyam nincs de ti nagyon hianyoztok!;)
2012. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a honvágy nem azt jelenti, hogy hiányzik valakid, hanem hogy a megszokott környezeted hiányzik.
2012. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
van hogy hetekig haza se jövök (koli), és nem is vágyok haza. pedig szeretem nagyon a szüleimet, de egyszerűen annyira jól megvagyok a saját életemmel, környezetemmel. persze van, hogy rámtör, hogy de jó lenne msot anyával ezt megbeszélni, vagy leülni a frissen mosott bugyik közé a földre, miközben vasal és elmesélni ezt vagy azt, de általánosságban nem szoktam hazavágyni. anyáék látják, hogy boldog vagyok ott, ahol vagyok, ezért bár mindig mondják, hogy jöjjek haza a hétvégére, nincs problémázás ha helyette a barátomnál töltöm a hétvégét vagy bent maradunk a koleszban valami buli miatt. hozzászoktak, és nagyon nem bánhatják a dolgot mert most öcsémet is utánam engedték:)
2012. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért esne rosszul?

Azt jelenti, hogy a gyereke megtalálta a helyét, és jól érzi magát.

Egész életemben anyám után kéne vágynom, hogy ne essen neki rosszul?

2012. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!