Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem vagy a gyermek...

A szerelem vagy a gyermek iránti szeretet az erősebb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
A gyermek iránti szerintem, erősebb, vér szerinti kötelék.
2012. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
a szerelem és a szeretet nem ugyanaz. A szerelem is egy idő után átalakul szeretetté
2012. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
részemről a gyermekem iránti sokkal erősebb. olyan megmagyarázhatatlan imádat... :)
2012. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
elméletben a kettő nem zárja ki egymást. ha azonban mégis ütközik (pl a mostani párod esetleg nem fogadja el az egy korábbi kapcsolatból született gyermekedet), a gyerek iránti szeretet erősebb kell, hogy legyen. sajnálom, ha rólad van szó és ilyen helyzetben vagy, de mindenképp állj ki a gyereked mellett...
2012. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Kezdetben a szerelem, idővel átalakul szeretetté, főleg a gyerek miatt, de létezik örök szerelem
2012. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Más a kettő. Ha megkérdeznéd, kit szeretek jobban, a férjemet, vagy a gyerekemet, azt mondanám, máshogy szeretem őket, egyiket szerelemmel, másikat anyai szeretettel, összehasonlíthatatlan.


De nincs az a férfi a világon, aki engem arra késztetne, hogy őt válasszam a gyerekem helyett.


Tehát ilyen szempontból a gyermek iránti kötelék mindig erősebb lesz.

2012. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én pont a gyerek vagyok..
2012. febr. 19. 00:37
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

A két érzés össze sem hasonlítható.


Vagy arra gondolsz, hogy gyermek iránti vágy? Szóval hogy az egyik fél akar gyereket a másik nem és kibírja-e a kapcsolat?

2012. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem.Hanem hogy anyukám engem,vagy a pasiját szereti jobban..
2012. febr. 19. 00:38
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy azért mert fiatal vagyok és még nincs gyerekem, de úgy gondolom, hogy a párunk és a gyermekünk egyformán kellene hogy szeressük.

Már csak azért is, mert ha kirepülnek a gyerekek, a párunk lesz az, aki velünk marad. Ő van velünk egész életünkben.


Nekem furcsa, amikor mindenki csak a gyerekkel van elfoglalva, a gyerek apja/anyja meg elhanyagolódik. Szerintem ez nem egészséges.

2012. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!