Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem kontra szeretet?...

Szerelem kontra szeretet? Házasság alatti megcsalás, vagy mégse? Ti voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A történetem a következő:

12 éve vagyok a férjemmel együtt, középiskolások voltunk amikor összejöttünk. 3 éve volt az esküvőnk, 2 éves a kislányunk. A kapcsolatunk az elején nagyon döcögös volt, megcsalt, megbocsátottam, már nem érdekel a dolog.

A történethez hozzátartozik, hogy 9 éve megismerkedtem egy sráccal, egy ideig flörtölgettünk, majd megszakadt évekre a kapcsolatunk. Majd újra felbukkant (véletlen találkozás), és újra felidézte a régi emlékeket.. a csókon kívül nem történt akkor se és most se semmi. Viszont iszonyatosan kívánom a szexet is vele..

a férjem persze nem tud semmit. Szeretem őt, viszont talán a másik fiúba kezdek beleszeretni, és ez iszonyatosan zavar.

annyi minden van bennem ezzel a kapcsolatban, és nem tudok kivel beszélni róla.

ezért is írtam ide, kíváncsi vagyok, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben, és hogy mit csinált az adott szituációban.


2012. jan. 18. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ne játssz a tűzzel! Ne játssz a másik érzelmeivel! Vágyak jöhetnek bármikor, nem kell őket táplálni. Anya vagy, családod van, okos légy, nem kell minden kósza ötletnek engedelmeskedni. Hagyd azt a férfit, hogy járja a maga útját.
2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Voltak már hasonlóan.

És minden helyzet más és más ugyanakkor.

De olvasd el: Tolsztoj:Anna Karenina - c. regényét.

Még mielőtt belefantáziálnád magad- hidd el, a világ egyik legnagyobb írója tud Hozzád is szólni.

2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen, ez így igaz lenne, viszont tudom hogy ő 9 éve szerelmes belém..
2012. jan. 18. 20:39
 4/20 A kérdező kommentje:
a férjemmel már egy ideje talán ki van hűlve a kapcsolatunk.. a szex se a régi (nem a másik srác miatt, már előtte is észrevettem, mielőtt újra felbukkant), egyszerűen semmit se segít nekem itthon,minden munka rám szakad.
2012. jan. 18. 20:43
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

"úgy jó az élet ha zajlik."


csak rajtad áll, h mennyire engedsz teret ennek a bonyodalomnak.

Azt nyilván tudod, hogy a boldogság együtt jár a sírással. tehát a vége sírás lesz.

mindenképp.

akkor is, ha nem teszel semmit, hiszen akkor a be nem teljesedett szerelmet fogod siratni magadban éveken át.


Sztem hagyd magad sodródni az életben, azután majd lesz valami.

nincs rá garancia, h jó/jobb lesz.

de miért ne csinálnád? nincs több életed. ez nem a főpróba, hanem az előadás!

2012. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én hála Istennek nem voltam ilyen helyzetben soha, és nem is szeretnék.

De ami biztos, hogy nem csalnám meg soha a feleségemet, mert szeretem, és tisztelem.


De mindenki máshogy gondolja...

21 évesen házasodtam vele, most vagyok 32 F

2012. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Egyik barátnőm van hasonló helyzetben.

Szerintem tedd meg, utána nem fogod már nem fog birizgálni, hogy milyen lenne vele.

2012. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Pár óra szexért eldobnád a családodat???? A gyerekeidet megfosztanád az apjuktól? És állítólag szereted a férjedet...


Ne haragudj, de szerintem mafla vagy. Ott a jobb kezed, maszturbálj egy jót, közben gondolhatsz arra a pasira is. Én a te helyedben soha többet nem találkoznék vele, és ezt neki is megmondanám. Az okát persze nem. Szerelmes beléd... ez aztán kiváló indok a megcsalásra! A férjed talán nem szeret és nem veled együtt neveli a két gyereket?? Nem segít neked semmit... És dolgozik? hoz haza pénzt? mit gondolsz, ha megcsalod és szétváltok, mennyit fog neked segíteni és miből fogsz megélni? ha már érzelmileg képtelen vagy jól dönteni, legalább ésszel gondold már át!

És szerinted az új pasid mennyire fog a gyerekkel törődni? Szépen bevállal majd téged a gyerekkel hosszútávon? VAgy ha nem, akkor egyedül maradsz? hát baromira megéri!


Nagyon unatkozhatsz, mint otthon levő anyuka! Próbáld meg elfoglalni magad, keress munkát részidőben, vagy csinálj vállalkozást, hidd el, ha agyilag le vagy fáradva, eszedbe sem fog jutni, hogy még megcsalásra is legyen energiád!


Anya vagy. Feleség vagy. Bocsi, de mikor ezt a két szerepet elvállaltad, azzal azt is vállaltad, hogy nem leszel önző, hanem a családodért fogsz élni. És a megcsalás nem szolgálja a családod érdekét, sőt.

2012. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Én 5 éve váltam el, hasonlószituáció miatt 2 kislánnyal. Bár nem tudom csak magam vádolni, s nem is látok bele kapcsolatodba, de ha férjed szereted ,akkor a család mindenek előtt! Ha elszúrod soha többé nem lesz már "olyan". Nem kellene" megtörnöd.., egy anyának össze kell tartani a családot, bár a mostani "emancipált " világban ezt kevésbé veszik figyelembe. Üdv.: Bea
2012. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as. Hol olvastad, hogy van 2 gyerek? Hogy lehet úgy válaszolni egy kérdésre, hogy el sem olvasod rendesen?
2012. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!