Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy akadályozható...

Szerintetek hogy akadályozható meg hogy az ember felesége félre lépjen?

Figyelt kérdés

Csak a megoldási javaslatok érdekelnek olyan nem hogy nem lehet megakadályozni mert mindent lehet csak akarni kell!

Szóval megoldási javaslatokat várok!


2011. nov. 12. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél egy ketrecet és néha tegyél be neki ételt, a kulcsot pedig nyeld le.


Most komolyan: mi a szituáció? Így általánosságban nem lehet értelmesen válaszolni.

2011. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát ebben a kérdésben nem értek egyet veled, mert erre az esetre nem éppen igaz hogy mindent lehet csak akarni kell.


Akarhatod te, a fejed tetejére állhatsz, lemehetsz hídba stb., ha nem szeret már a feleséged, elhidegült tőled, akkor a büdös életben nem fog közeledni hozzád, másnál keres boldogságot--- ergo: meg is fog csalni.

2011. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Odafigyelés,a kapcsolat ápolása,az igények kielégítése,a szerelem,a tűz fenntartása.Hisz azért lép félre valaki,mert hiányzik valami a meglévő kapcsolatból.
2011. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

esténkét elégítsd ki rendesen, törődj vele, szeresd, tisztelt, éreztesd vele hogy ő egy gyönyörű nő, néha néha vidd el vacsorázni, moziba, éjszakai fürdőbe, kirándulni

bókolj neki és ami a legfontosabb ne válj papuccsá, mert akkor kiábrándul, szóval maradj igaz határozott férfi

2011. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem bonyolult ez.

Senki nem lép félre, ha teljesnek érzi az életét, és működőképesnek a párkapcsolatát.

Egy nő ha kap figyelmet, és az ágyban se szorul háttérbe, pl: neked is annyi időd volt mint nekem, akkor nem fog félrelépni.

Persze vannak kivételek, akiknek önértékelési gondjai vannak, és az újabb és újabb "hódításokkal" igazolják önmaguknak hogy érnek valamit, de a nagy átlag nem ez.

Azt meg aki folyamatosan igazolást keres, ott kell hagyni.

Tehát folyamatosan ápolni kell a kapcsolatot. Nem szabad hagyni kihűlni.

2011. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Amit a 9:21 írt.
2011. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ez hogy merül fel egyáltalán? Még elő se fordult ilyen, de már ellenlépéseket akarsz tenni? Nem lesz ebből önbeteljesítő jóslat így?
2011. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Márpedig sehogy nem akadályozhatod meg.

Az a titka - mint feleség állíthatom -, hogy a feleséged nem akar félrelépni.

Nem tettem, és nem is fogom.


Eleve olyan ember vagyok, akinek fontos a hűség, el is várom, és én is ezt adom.

Másrészt mindent megkapok: kedvesség, figyelmesség, törődés, bókok.

Segít a háztartásban, gyereket nevelni, elismeri a munkám, ergo egyenrangú partner vagyok, nem a háztartási robotgépe.

Nem csak a szex jó, bár nem tagadom, hogy az is fontos, de azért tény, hogy ez rajtam is múlik. ;) Viszont ő a legjobb barátom is, beszélgetünk mindenről, meghallgatjuk egymás gondjait, néha úgyse lehet mást tenni, mint panaszkodni. De meg is tudjuk a másikat nevettetni.


Ha beüt a ménykű, fel se merül bennem, hogy magamra hagy. Mivel régóta együtt vagyunk, sok mindenen átmentünk már, és mi vagyunk egymás legfőbb támaszai. Tudom, hogy mindig számíthatok rá, kiáll mellettem.


Nekem sokat számít az is, hogy az ismerősök (főleg nők) irigylik, hogy a hátam mögött is szépen beszél rólam, nem úgy mint egyesek, hogy házisárkányozzák meg vénku.rvázzák a nejüket. Meg persze nő is akad, aki...


Akárhogy nézem, szebbet még talán találnék, gazdagabbat is, de jobbat nem. Egyszerűen nincs semmi, amit egy másik férfi nyújtani tudna, mivel most mindent megkapok, amire vágyok.


... és itt van a kutya elásva, hogy mire vágyik a feleséged.

Ha Thaiföldi nyaralásra, bundára, meg hetente egyszer wellnesre vágynék, arra, hogy ne kelljen számolgatni, mit főzzek, kocsival furikázzak, netán naponta tornázhassak, piperézzek, stb, lehet, hogy a hátam közepére nem kéne. Vagy ha olyan férfit akarnék, aki mindent elintéz helyettem, vezetget, irányít, cserébe elég, ha ragyog a ház és illatozok én is, akkor se lennénk már együtt.


Remélem, így már érted...


:D

2011. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Éreztesd vele, hogy nő, vonzó és szükséged van rá. Na meg maradj férfi (:
2011. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Megakadályozni? Az rég rossz, ha meg kell akadályozni.... mellesleg, ha ő meg akar, mert olyan típus, akkor bármit tehetsz, meg fog csalni. Ha pedig nem olyan, akkor bárhogy elhanyagolhatod, akkor sem fog.
2011. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!