Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor avatkozhat bele a...

Mikor avatkozhat bele a rendőrség családi dolgokba? Csak ha vér folyik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Csak tudnám, melyik filmből vettétek ezt a "csak ha vér folyik" zöldséget...


Attól függ, milyen családi dologba. Pl. ha azért mész a rendőrségre, mert nem tetszik a tökfőzelék vacsorára, értelemszerűen el fognak hajtani... Ha bántalmaznak, fenyegetnek, feljelentést kell tenni, vagy ha épp zajlik, ki kell hívni a rendőrt. Ki fognak menni.

2012. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kifognak valószínű. csak éppen semmit nem tudnak rá mondani. vagy nem is akarnak. kb hogy rendezzék le egymás közt.

Hallottam arról a dologról, azt hiszem pár éve volt ez, hogy elzárhatják azt a személyt, aki bántalmaz vkit a családból 3 napra. ez ígyvan?!

2012. febr. 19. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
hát nálunk pont, hgoy csomószor volt, hogy gyerekként többször hívtam a rendörséget, mert apám késsel rontott a családnak. a rendörök közölték, hogy majd ha vér folyik. ez nem filmböl vett marhaság. Nem jöttek ki hozzánk se. a szomszéd jött át segíteni.
2012. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg csak akkor mennek ki ha már tettlegesség van!van jobb dolguk is.hozzánk egyszer kijöttek mert apám verte anyámat és mi gyerekek is ott voltunk.
2012. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
naigen..ezaz..ilyen kis "hülyeségekért" nem mennek sehova.
2012. febr. 19. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

"semmit nem tudnak rá mondani. vagy nem is akarnak"


Ez nem akarat kérdése!Kötik őket a törvények!Csak ha kimondottan bűncselekmény történik akkor intézkedhetnek!

2012. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, de mi számít annak?!ezért kérdeztem, hogy csak az, hogyha vér is van a dologban?
2012. febr. 19. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

"Kötik őket a törvények!"

Ez vicces. Pont ezért közlekednek szabálytalanul a rendőrautók ugye?

Nem fognak kimenni csak ha már vér folyik. Ez így van sajnos

2012. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kijönni kijönnek, de túl sokat tenni nem tudnak. Távoltartásit lehet kérni családon belüli bántalmazás esetén.
2012. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kimennek akkor is ha nem "folyik vér"..Én tudom sajnos nálunk többször kint voltak.
2012. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!