Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal napról napra rosszabb...

Anyámmal napról napra rosszabb a kapcsolatunk, mit tegyek, hogy ne érezzem magam annyira rosszul?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom, náluk szoktam sokat lenni, otthon már egyszerűen elviselhetetlen a légkör. Anyám elszedi a pénzeimet, mindent, ami kb. mozdítható, és mondókás könyveket vesz 4000 forintokért a 8 hónapos unokahúgomnak..Ezzel nincs baj, csak az én pénzemből veszi meg azokat a könyveket, így én se kaját, se ruhát, semmit sem tudok venni. Ha otthon vagyok, mindig veszekszik, teljesen apró dolgokért, pl. hogy ott hagytam egy tiszta tányért az asztalon, vagy a hajkefémet a fürdőszobában. Ezért is nem vagyok túl sokat otthon. Kb. 3 hónapja pszichiáterhez is járok, gyógyszert kellene szednem, most a pszichológushoz van 24.-ére délelőttre időpontom, de nem annyira reménykedem, hogy ő tud tanácsot adni, hogy anyám ne próbáljon folyton keresztbe tenni nekem. Most kaptam egy helyről támogatást, kevesebb, mint 20 ezer forintot, abból akartam a barátomnak, meg a legjobb barátnőmnek ajándékokat venni, meg a szilveszterre készülni, de nem tudok, mert az összes pénzt elköltötte anyám, hogy az unokahúgomnak még több ajándéka legyen. Legyen neki, de nekem nincs semmim, annyi, hogy a barátoméknál van meleg étel, meg meleg víz, de pl. hazamenni nem tudnék, mert amikor jöttem, anyám 500 ft-ot adott...Mit tehetnék? Nem lehet vele beszélni semmit, zsarol, hogy megöli magát, idegbeteg, már gondoltam, hogy egy kitörése során kihívom a mentőket, és akkor beviszik a pszichiátriára, de nem tettem meg mégsem. Tanácsok?


18L


2011. dec. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy tud egyáltalán hozzáférni a pénzedhez? Miért nem adod a barátodnak, hogy vigyázzon rá ő, vagy saját bankszámlán, amihez nincs anyádnak hozzáférése?
2011. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 éves felnőtt nő vagy! Rakd bankba a pénzed, vagy valami biztonságos helyre! Édesanyádnak meg semmi köze, hogy van-e pénzed...nem kell az orrára kötni.
2011. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tartsd otthon a pénzed.
2011. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetne hogy a párodhoz költözz?Egy ilyen anya az nem anya ez szörnyű.Hogy tehet ilyesmit?Inkább támogatnia kellene téged nem pedig szipolyoznia.
2011. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!