Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet szólni egy...

Vissza lehet szólni egy tényleg kibírhatatlan rokonnak? Nektek van ilyen rokonotok?

Figyelt kérdés

A nagynéném ilyen, már nyílik a zsebemben a bicska ha meghallom a hangját.


Nagyon sértő "humora" van, állandóan kritizál mindent, néha elég durva beszólásai vannak. "Humor" meg "poén" néven sérteget másokat, sokszor elég bunkó módon.

Hetente szokott hozzánk járni, de már nagyon elegem van belőle. Múltkor itthon 8tehát benti ruha, nem kinti) hordtam egy kicsit kivágott pólót (nem volt kirívó! sőt..) erre beszól hogy "mit k*rválkodsz itt ebbe a szerelésbe, ez micsoda illetlenség!" Legszívesebben jól megmondtam volna neki a magamét, de nem tudom, hogy meg lehetne-e tenni.


Mi a véleményetek?

Nektek van hasonló rokonotok vagy ismerősötök? Ha igen, akkor hogyan kezeltétek le?:S

Kíváncsi vagyok mit lehet az ilyennel kezdeni....


2012. febr. 20. 12:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
19/L
2012. febr. 20. 12:44
 2/21 A kérdező kommentje:
Jah és nem csak számomra ilyen, édesanyámnak is kezd elege lenni belőle.
2012. febr. 20. 12:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán vissza lehet szólni. Miért kellene visszafogni magad? Ha megsértődik, az is csak nektek lesz jó.
2012. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Először én is ezt gondoltam, de édesanyám azt mondta, hogy felesleges mert nagyon pletykás, és csak elterjesztene mindent vagy előadná a nagy "királydrámát"

Nagynéném tényleg pletykás, anyukámnak elmondtam, hogy a papámnak mit vettem a szülinapjára, ezt hallotta a nagynéném is, erre már másnap elmondta a papámnak. De szinte mindent elmond, nem lehet benne ilyen téren bízni se....


:S

2012. febr. 20. 12:54
 5/21 A kérdező kommentje:
De mit lehetne visszaszólni? (úgy hogy ne próbálja kimagyarázni magát)
2012. febr. 20. 12:55
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát én a helyetekben nem finomkodnék, úgyhogy a következő beszólásánál közölném, hogy most be lehet fogni a p*fáját, és el lehet takarodni addig, amíg nem tiszteli azt, hogy az ÉN házamban van, és igenis adja már meg a tiszteletet. Ha b*szogatni akar valakit, akkor keressen mást. Aztán kikísérni az ajtó elé, és rácsapni.
2012. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem papam ilyen. Allandoan a sulyomat kritizalta, neha eleg sertö modon. Egy ideig birtam, de aztan megmondtam anyanak (az ö apja), ha meg egyszer megjegyzest tesz, nem erdekel, hogy rokon, nem rokon, nem allok jot magamert. Szerencsere azota nem nagyon talalkoztam vele, vagy ha igen, nem szolt semmit.

Szolj vissza nyugodtan, attol hogy rokon, meg nincs joga sertegetni. Es amugy is, miert megy hozzatok olyan sürün, ha nem kedvelitek? Meg kell neki mondani, hogy vagy elnemul, vagy akkor lehet mashova menni latogatoba.

21L

2012. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen rokonom,ő állandóan engem vesz célba,mert én vagyok a legfiatalabb és ugye velem lehet ezt csinálni.Nagyon erőszakos a fajtája,így visszaszólni se nagyon érdemes,mert akkor órákig veszekszünk a nagy semmin.Mert végül is csak ezt akarja kiprovokálni,ez a cél.Így hát amikor ő nálunk van,én bezárkózok a szobámba,vagy legjobb esetben elmegyek és legalább addig nyugalom van.Idióta emberekkel nem lehet mit csinálni.Bár szerencsére én ritkábba látom:)
2012. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen nagynénim, folytom beszól, meg kérdezősködik olyan dolgokról amihez nincsen köze. Én szépen válaszolgatok neki, mire a harmadik válasznál rájön, hogy a bolondját járatom vele, erre azt mondja nekem, hogy te, bolondfiju.

A szabály az, hogy szépen kulturáltan.

33/f.

2012. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nagynéném ilyen, hogy milyen kicsi a világ?!
2012. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!