Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ajándékot választani...

Nem tudok ajándékot választani! Van 9 év körüli kislány rokonotok? Mit vettetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, hogy én is jövök ezzel a szokásos karácsonyi ajándék kérdéssel, de tényleg tanácstalan vagyok. A keresztlányom 9 éves, és fogalmam sincs mit vegyek neki. Babát szerettem volna, de kijelentette, hogy égő és már nem babázik. Horgászbotot is vennék, de ahhoz még kicsi, hogy a testvéreivel menjen, ruhát megint csak nem szeretnék, mert ha nem tetszik neki akkor nem fogja hordani és csak gyűlik a kacat. Olvasni szeret, de ő maga sem tudja, hogy mit.

Amikor kérdezem mit kér, azt mondja van neki mindene, amit gondolok, igazából kívánsága nincs. Nagyon szeret sminkelni, de az anyukája nagyon mérges lesz, ha kap tőlem még egy sminkpalettát.


Szóval valaki bármi ötlettel tudna szolgálni?

Nagyon köszönöm előre is!


2011. dec. 7. 11:48
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Az ékszeren gondolkoztam még, mondjuk egy ezüst nyakláncon.

Viszont nem tudom, kicsi még hozzá szerintetek? Félek, hogy elhagyja. Nem az értéke érdekel, csak sajnálnám szegényt, ha egy 2 ezer forintos nyaklánc miatt éjszakákat sírna a bűntudattól . Gyűrűméretét nem tudom, fülbevalója van, az viszont arany, szóval ezért is ejt gondolkodóba még az ezüst nyaklánc.

2011. dec. 7. 11:52
 2/32 anonim ***** válasza:
16%
Édességet azt kész mit kell ezt bonyolitani.Egy 9 éves még ilyeneknek örül,hogy plüssállatok esetleg kedvenc mesefigurás bögre vagy hasonló.De a csokinak mindig örülnek a gyerekek.
2011. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Parfüm? Azokból is vannak gyerekváltozatok. Diszkrétebb, mint a smink, mégis csajos dolog :) Ha hosszú haja van, néhány hajba való díszt is vehetsz mellé (csat, virág, gumi, ráf). Meg természetesen csoki.

Szerintem örülne neki.

2011. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%

Az ezüst lánc nem biztos, hogy neki való, kicsi még.

Szerintem egy bizsu komplettnek is tudna örülni.

2011. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Az ékszerek felejtősek.GYEREKRŐL VAN SZÓ KISGYEREKRŐL NEM TINÉDZSERRŐL.
2011. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem is olyan ékszerre gondoltam, ami nagyon értékes. Láttam ezeket a nyakhoz tapadó ezüstláncokat, csak elég szeleburdi kislány, félek hamar tönkretenné. Ez nem egy nagy összeg, 1-2 ezer forint.

A csokival csak annyi a probléma,hogy hivatalos hozzám az egész család karácsony másnapjára, és nálunk divat, hogy csoki is van, nem csak szaloncukor, szóval degeszt eheti magát belőle. A plüsst én is felvetettem neki, de kiröhögött -.-

Iszonyúan megnehezíti a dolgomat. A meséket nem igazán szereti, olyan bögréje pedig már van, amire a neve van írva. Szép fényképem, esetleg egyedi ajándéknak pedig nincs róla.

A hajdísz jó ötlet, megkérdezem az anyukáját mennyi van neki. A parfümmel az a baj, hogy abból szintén rengeteg van neki. Nagyon lányos, örökké sminkel, fújja magát.

A haja derékig ér, szóval az bőven van neki, ezen a hajdíszen elgondolkozom. Ebből van olyan, ami manapság különlegesnek számít?

2011. dec. 7. 12:03
 7/32 A kérdező kommentje:
Ja és a bizsu. Egy normális bizsu, ami tényleg szép, annyiba kerül, mint az ezüst. Műanyag bóvlit annyit kap tőlem amennyit csak akar, de ünnepekkor szerintem nem illik.
2011. dec. 7. 12:08
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Hát figyelj az hogy nálad is lesz édesség az nem számít.Attól még ő kaphat ajándékba.Vegyél neki egy merci csokit 990ft ér az legalább különleges és nem kell feltétlenül hasznos vagy maradandó dolgot venni.Az ilyen hasznos és nagyon szuper ajándékokat úgyis a szüleitől várja.Meg mi az hogy kiröhögött nem kell neki elmondani mit akarsz venni...9 évesnek nem túl tág a repertoár pláne,hogy a hétköznapokban is megkap mindent.Vegyél neki olyat amit majd használ a suliban vagy nemtom. :D
2011. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hát hajdíszből manapság szinte minden divatos, amit az üzletekben kapni lehet. És ha 2000 ft körül szánsz rá, akkor abból elég jól be lehet vásárolni - mármint sokat.

Ha ilyen csajos kiscsajról van szó, akkor elképzelhetőnek tartok neszesszert is ajándékba. Vagy valamilyen kisebb válltáskát.

2011. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
9 évesről van szó milyen válltáskát vegyen egy 9 évesnek meg milyen neszeszert.Komolyan mondom nem vagytok normálisak :D
2011. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!