Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell belehazudnia a...

Miért kell belehazudnia a képembe? Hogy tanítsam móresre?

Figyelt kérdés

Újra együtt vagyunk az exemmel, elvileg a miénk igaz szerelem, egymásnak vagyunk az igaziak!

Megbeszéltük hogyha mennénk bulizni úgy alakítjuk hogy együtt, de ha mégsem együtt akkor szólunk hogy "elmegyek bulizni".Igen ám, míg én egyszer sem ő már másodjára ment el úgy hogy nem hívott magával, nem szólt hogy elmegy, és el sem akarta mondani.Amikor elsőnek ment elnéztem neki, fogalmam sincs hogy elmondta volna vagy sem de rafkósan rákérdeztem hogy na milyen volt a buli???Erre ő mondta hogy bent megbeszéljük, mondta hogy hirtelen ötlet volt, és elakarta mondani, mondom ok. Ennyi nem csináltam belőle nagy ügyet.Viszont,

Múlt hét szombaton mondta hogy nem hív mert nézni a bolygó neve halál c filmet, nem elég hogy már szombaton tudtam hogy nem adják a filmet, de ő letagadta, éjjel 3fele felhívott hogy most ébredt fel, elaludt.Mondom ok, most néztem egy diszkó képeit, lám az én drágám ott van mondom ezt meg hogy...?!

Okés, felhívtam kérdeztem hogy merre volt szombaton, mondja sehol, mondom kicsim akkor hogy kerültél a ("") diszkóba áááá ő nem volt, mondom képet is láttam, ááá rosszul láttam jó érdekes megismertem, de kérdeztem mást is hogy látta-e és igen látta.Még ő volt felháborodva. Nagyon rosszul esett, hogy hogy lehet ilyen, elvileg nem akar elveszíteni és hogy velem akarja leélni az életét.Na szép mondhatom, szeretném móresre tanítani hogy ilyet nem kéne, milyen ötlet tudnátok adni???Na persze ha nincs igazam, akkor szóljatok.Ja és nem szeretnék szakítani. :/


2012. febr. 21. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

menj el te is bulizni és ne szólj neki,de intézd ugy hogy rájöjjön(buliképek).


Ám sztem ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van...

2012. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
hat ha nem szeretnel szakitani,akkor nem tudok tanacsot adni,mert ez a gyerek egy hazudos goreny,es nem fog megvaltozni,tanithatod te moresre,ahogy akarod. Sok boldogsagot vele.
2012. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de miért baj ha nélküled megy el bulizni? nagyon féltékeny vagy nem fog ez kettötök között müködni
2012. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja. Azt nem értem ilyen helyzetben mi szükség a hazudozásra, ha egyszer szól, hogy elmegy és kész.


Nekem bűzlik a dolog.

2012. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hat ha nem szeretnel szakitani,akkor nem tudok tanacsot adni,mert ez a gyerek egy hazudos goreny,es nem fog megvaltozni,tanithatod te moresre,ahogy akarod. Sok boldogsagot vele.
2012. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Minimum egy jó működő kapcsolatba hogy figyelj elmegyek bulizni, de nem az hogy aludtam, meg hülyeségek.
2012. febr. 21. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
hú de setét vagy babám,ejjha,aztajómindenit.....
2012. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te már az mekkora kamu,hogy egy majdnem 30 éves filmre megy el moziba.A bolygó nevű halál c. filmet semelyik moziba nem vetítik már :D Már tv-be se nagyon,mert olyan régi....


Dobd ki a pics*ba!

2012. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az ő hazugsága szerint tv-ben ment.... XD
2012. febr. 21. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hihi, ma fogják adni. :)
2012. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!