Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éltél házasság előtt már nemi...

Éltél házasság előtt már nemi életet? Jól alakult a házasságod?

Figyelt kérdés
olyat hallottam, h aki már előtte is csinálja, az kevésbé tiszta fejjel választ párt és nagyobb eséllyel rossz a házassága. Írnátok ellenpéldát?
2012. febr. 21. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annak nagyobb eséllyel rossz a házassága, aki olyan férfihez megy hozzá, akiről nem tudja, hogy összepasszolnak -e az ágyban. A szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak és egy házasságnak is. Én nem vennék zsákbamacskát.
2012. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem éltem nemi életet házasság előtt, és szarul alakult a házasságom, mert a párom nem kívánja a szexet, mert "ő már kiélte magát". :S
2012. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ki az aki nem él házassági előtt nemi életet?

Semmi értelme nincs. Figyelj, szerintem nem vagyunk álszentek, szóval bátran kijelenthetjük, hogy normális szexuális élet nélkül nincs párkapcsolat/házasság. Ez az alapjuk.

Ha házasság után derül ki, hogy nem illetek össze ott lent, akkor felteszed a kérdést a világnak:"So hey, wow, what would you do when everything is so fucked up and you just dont know what to do?"

2012. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem, mi sem éltünk a párommal nemi életet a házasság elött.

Már több mint 10 éve vagyunk házasok, és köszönjük szépen a szex is nagyon jó, és a kapcsolatunk is.

2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én vagyok az ellenpélda! Jó volt házasságkötés előtt is vele, de házasságkötés után még jobb.
2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és nem függ össze a kettő. Egyébként meg jó kipróbálni előtte, hogy ilyen téren is passzoltok-e.
2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Eddig csak házasság előtt sikerült, viszont nem tervezem hogy bármikor is megházasodom. De egy kapcsolat rohadtul nem azon múlik hogy házasság előtt lefekszenek-e egymással, a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.
2012. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Házasságot egy jól működő és minden tekintetben teljes kapcsolatra érdemes alapozni. Ebbe a szex is beletartozik, szerintem nem tud működni úgy egy házasság, ha később kiderül, hogy teljesen mások az igények.
2012. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mi sem éltünk szexuális életet házasság elött, és nem nagyon boldog a házasságunk évek óta!
2012. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Házasság előtt már 3,5 éve együtt voltunk, tehát éltünk házaséletet. Tudtam mire számíthatok és fantasztikusan működik a házasságunk immár 4,5 éve. Szerintem nem jó zsákba macskát venni. 1,5 évig csak jártunk, aztán 2 évig együtt éltünk, mert lakva ismeri meg egymást az ember, majd 4,5 éve házasságban.
2012. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!