Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apósom kiakaszt! Mit tegyek?

Az apósom kiakaszt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom édesapja.a szomszédunk.. napi 10-15 x átjön, ha itthon vagyunk, akkor már reggel 8kor jön. Ha párom dolgozik, akkor is este 6 -tól 8-ig itt van. Van hogy csak bejön, leül, nézi a tévét, vagy bejön pihenni egyet.. Kis községben élünk, ezért ha itthon vagyunk nem zárjuk a kertes.kis házunkat. Ha telefonálni kell akkor is még én menjek ki , hogy ne hallgassa végig amit pl anyukámmal beszélek .... már nagyon kivagyok tőle... mégis hogy mondjam meg neki hogy ez így nem normális nekünk ? páromnak már vagy 10x mondtam hogy valahogy beszéljen vele erről, de mindig azt mondja hogy meg fog oldódni a helyzet,de ez csak rosszabb... és 13 hetes kismama vagyok.
2012. febr. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
ismerős helyzet.Én is így voltam.A szembe szomszédom volt após és anyós.Apósom akárcsak nálatok rendszeresen átjött ha kellett ha nem.Volt,hogy olyan ürüggyel küldtem haza,hogy ebéd utána alvás kell a fiamnak,és addig nem alszik amíg tudja a papája itt van.Ez sem zavarta.csak a konyhába ment ki..Sokat vitáztunk,és én is mindig azt a választ kaptam,hogy megfog oldódni a helyzet. 3 év után végül is megoldódott úgy ,hogy egy nap elborult az agyam,és szó szoros értelmében kidobtam a lakásunkból.Egyszerűen kizavartam,és bezártam a kaput.Onnantól kezdve kapuzárás volt egész nap.Az eredmény: Apósom utált,és nyíltan szidott mint a bokrot.Ha a férjem hazajött,ő beengedte(mert mégiscsak az apja),és ilyenkor a saját otthonomban bunkóskodott. Rengeteget vitáztam egy alkoholistával.A férjem sokszor az apja mellé állt,és ez rányomta a bélyegét a házasságunkra is.Mi végül is elváltunk,mert a végére már nagyon eldurvultak a dolgok.
2012. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Mondd meg neki, hogy munka után már fáradt vagy, hogy mi lenne, ha hetente kétszer jönne csak át.

Esetleg ha ott van, te vonulj el, így a férjed előbb-utóbb lépni fog.

2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező!

És ha a te apád ( anyád) jönne át?

2012. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Amíg após nálatok van, addig Te menj át apóshoz :-)
2012. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én szüleim tisztában vannak vele hogy nem illik napi több órát nálunk tölteni.. tudják hol a határ.

Már próbáltam azt is hogy elvonulok, de fel sem tűnik neki hogy kellemetlenül sokat van itt..

Megpróbálom ezt, hogy amíg nálunk van, én meg átmegyek hozzá, nem tudom mi lesz.

2012. febr. 22. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Mond meg a férjednek, hogy eleged van abból, hogy állandóan átjárkálnak. Beszélje meg velük. Terhes vagy pihenned kell, semmi szükség az állandó jelenlétükre.

Szerintem teljesen egyértelmű.

2012. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!