Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom unokahúga most ballag...

Barátom unokahúga most ballag mit ajánlotok mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés
Ruhát nem mert nem tudjuk milyen stílusút szeret. Úgyhogy ez kilőve. 1 hét múlva lesz a ballagása. kicsit kifutottunk az időből...
2009. jún. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem valami kis aranyos dolgot. Ékszereket, meg hasonlót, úgyis halálra fog kapni.
2009. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább adj egy szép üdvözlőlapot meg vagy 20.000 ft-ot, annak szerintem jobban örülne. Vagy ha nagyon ajándékot akarsz neki venni, akkor valami ékszert, mondjuk egy karkötőt vagy fülbevalót. Én is most ballagok.
2009. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
általános iskolából vagy gimiből? 14 évesnek én is várnék ötleteket, eddig javasoltak nekem fényképezőgépet, parfümöt, új telefont, mp4-et...
2009. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a legtisztább ha burkoltan megtudakoljátok h mire vágyik.a pénz is jó ötlet,de nem gondolom,h arra 10 év múlva is fog emlékezni. én ékszereket azért nem javasolnék,mert szerintem sokan azt vesznek majd neki.sztem kérdezd meg tőle.bár akkor elszáll a meglepetés hangulata,de inkább ez,minthogy vesztek neki valamit,aminek nem is örül
2009. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fehérarany nyaklánc, egy koktél ruha mnodju, amit ünnepélyeken is hordhat, vagy randin :)

esetleg zsebpénz (20-30 ezer forint), virágcsokor

ballagásra készített torta a kislány arcképével mondjuk.

Vagy egy utazás.

Mondjuk a balalgást nem kell annyira eltúlozni, mint egy esküvőt, vagy babavárást.

2009. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy telefont, ha nincs még neki, vagy a rokonság összedobhat neki egy kis laptop ra valót :)

esetleg ha vágyik valamire, azt kitudakolni.

Meg értekezni a többiekkel, nehogy véletlenül mnidenki nyakláncot vegyen neki például.

A keresztszülőnek illik mondjuk egy nyakláncot venni, amin kereszt van, ha van barátja akkor egy csokor virág (eztm indenkitől) plsuz valami plüss figura kis szivecskével, vagy egy gyűrű jelképesen - ami nem eljegyzési :)

a parfüm, az tipikus dolog, a ruhát meg nehéz megvenni próba nélkül, hacsak nem lehet utólag kicserélni, az elektronikai kütyükre meg úgyis van jótállás.

2009. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, amiket írtak, de ha egyik sem tetszene, én akkor azt javasolnám, hogy vegyetek neki vásárlási utalványt. :) Manapság a legtöbb plázában fel tudja használni, rengeteg üzlet árul ilyet. Ruhaboltok, elektronikai üzletek stb. Így azt vesz belőle, amire szüksége van, viszont még mindig személyesebb, mint a pénz és legalább nem szórja el hülyeségekre(elvileg). Bele egy borítékba, mellé pedig valami szép csokrot. Én ezt el tudom képzelni lehetséges alternatívaként.
2009. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!