Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ilyen az anyám?

Normális ha ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. anyukámmal és nővéremmel(17) élek együtt. Van egy két szobás lakásunk. Eredetileg úgy van, h a mien a kisebb szoba a nővéremmel, anya elvileg a másik szobába kéne legyen. De vhogy nem tud minket elengedi, éptelen átmenni a másik szobába. Folyton a nyakunkon lóg, nincs egy nyugodt percem se, nincs csöpp magánéletem,ami 15 éves korban sztem jó lenne. többször is célozgattam rá, h ez nem jó, de mindig talált kifogásokat. Régen jártam pszichologushoz, ő is mondta h ez nem normális, de enya egyzerüen képtelen változtatni. Nincs vmi jó ötletetek? Talán vki tudna segíteni.
2012. febr. 22. 14:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem anyukádnak kellene egy társ..ugye érted?Próbáld neki mondani hogy menjen bulizni,kikapcsolodni barátnövel.Vagy akár menjetek el ketten egy kávézóba hátha kiszemel magának valakit!Probáld rávenni hogy éljen társasági életet.Ha találna valakit lehet hogy nem érezné magát anniyra egyedül.
2012. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszéld rá, hogy regisztráljon egy-két társkeresőbe.

Csinos az anyu? :)

2012. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van pasija...:)
2012. febr. 22. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha a pasi ott van, akkor is a ti szobátokban vannak?

Dumálj a pasival, vigye el otthonról többet anyut.

2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha ittvan akk nem velünk vannak, de alig taliznak mivel a pasinak felesége van
2012. febr. 23. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
költözz át a másik szobába, ő meg maradjon a nővéreddel. Keress neki 1 szingli pasit, akkor több időt fog a pasival tölteni.
2014. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!