Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesit, hogy anyam...

Jogosan idegesit, hogy anyam kopogas nelkul nyit ram folyton a szobamba?

Figyelt kérdés

o lakik nalunk( parommal) 25 eves vagyok! es ha szolnek tudom, hogy oltari nagy sertodes lenne belole!

Csak ha egyedul vagyok nyit ram kopogas nelkul, de igy sem esik egyaltalan jol!


2012. febr. 15. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Itt is ez ment, és volt is sértődés belőle, mikor udvariasan szóltam, hogy: "Ha az ajtó csukva van, akkor én azt szeretném, hogy úgy is maradjon. Most légy szíves, te is csukd be -de kívülről."


Ezt kétszer kellett elmondanom. Azóta rend van.

2012. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább úgy fogalmaznék, "kérlek kopogj máskor" szerintem kedvesebb.
2012. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jogosan idegesít! A magánszféra az mindenki előtt magánszféra teljesen mind1, hogy az édesanyád vagy a Pápa az, aki bejön. Nyugodtan szólj neki, hogy Anyu légyszíves kopogj, mielőtt bejössz. Nálunk is egy ideig ezt játszotta a család, párszor szóltam nekik, most rend van :)
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj jaj, nallunk egybol en leszek a szar szemet , aki nem ad neki semmi tisztelett!!!:(eddig meg mindig nagyokat nyeltem, de lassan ki borul a bili!Az a baj, hogy meg hirtelen nyit be, szoszerint neha a szivbajt hozza ram!
2012. febr. 15. 19:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha szepen , szolok akkor is nagy sertodes lessz:(
2012. febr. 15. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nálam is ez ment,én úgy oldottam meg,hogy állandóan eljátszottam hogy a frászt hozza rám:D

Azóta kopog anyum:)

2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is normálisan, udvariasan kérd meg, hogy kopogjon, mert nem érzed, hogy lenne magánszférád, amire ennyi idősen teljesen jogosan vágysz. Mond meg, hogy ezzel nem bántani akarod őt, de biztosan megérti, mi a problémád. Ha megsértődik, így járt. Erre nem lehet megsértődni, ha mégis, majd megbékél
2012. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ha a beszéd nem hat nála akkor azt csinálnám, h bezárom az ajtót kulcsra. Az a te helyed , neked van jogod hozzá, te rendelkezel fölötte. Ez a kis magány minden eggyes embernek jár a csövestől a milliomosig. Ha ezen túl sem akar leállni akkor csináld te vele ugyan azt és akkor megtudja milyen érzés mikor tényleg nem tisztelik azt ami az övé!!

Remélem segítettem!!. :-)

2012. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!! 19:33 nem rossz otlet szerintem be probalkozok elobb ezzel:P ha igyse erti akkor szolok neki!:)
2012. febr. 15. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mondhatnád mindig, hogy "nem is hallottam, hogy kopogtál" :-)
2012. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!