Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran lehetsz egyedül?

Milyen gyakran lehetsz egyedül?

Figyelt kérdés
Én otthon heti egy alkalommal, 2-3 órát...nem tevékenykedek másként, de értitek, még is más:D De például havi 1-2x kimegyek sötétedés után cigarettázni, ilyenkor elmegy egymás után 6-7 szál, mert van a közelben egy gyönyörű park..:D
2012. febr. 22. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Heten lakunk - ráadásul csak édesapám a vér szerinti -, és valaki mindig van itthon. Alig várom, h elhúzhassak innen, és a magam életét éljem.
2012. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Két barátnőmmel lakom, elég sokat mászkálunk mindhárman, heti egy nap van átlagosan, amikor egyedül vagyok délután olyan 3-4 órát. De én érek haza leghamarabb, így napi egy órám szinte mindig van egyedül. Persze, az semmi, mert mire hazaérek, átöltözöm, pakolászok, kávézok, macskát etetek, stb. addigra kb hazaér a másik lányzó.

Azon a napon, amikor tudom, hogy több időm lesz egyedül, általában tornázom egy órát, meditálok, pihenek, élvezem a csendet :)

24N

2012. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég sokat, mert anyu és apu dolgozik, ahogy 2 felnőtt tesóm is, hát úgy szokott lenni, hogy

Reggel fél 6-től reggel 7-ig még suliba nem megyek

van olyan is, hogy: Délután 1-től, délután 3-ig fél 4-ig

Ez a kettő van:) Szinte mindig, szóval úgy is lehet mondani, van nyugalmam rendesen : ) Hálisten gyakran előfordul, hogy 1-2 órát magam vagyok, mert ebbe nem számoltam bele, mikor csak úgy elmennek, és én itthon vagyok 14L Imádok egyedül lenni itthon, de éjjelre szüleim nem mernének :)

2012. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
soha, mert van egy 6 hónapos pici babám
2012. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
saját szobám van,oda el tudok vonulni,meg ha van kedvem sétálok:) ugyhogy elég sokat:)
2012. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amíg a szüleimmel laktam, szinte soha, max. egyszer-egyszer hétvégén fél napot. Azóta különköltöztem, egyedül élek, úgyhogy hawaii-dizsi ilyen szempontból. Azért néha örülnék már, ha többet lenne itt a szerelmem, nem bánnám, hogy nem vagyok egyedül...
2012. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napközben két órát, amíg a kisfiam alszik, hetente egyszer pedig este is, mert a férjem akkor későn ér haza. Ennyi nekem pont jó, szeretem. :)
2012. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 tesóm van. Ezért nem igazán tudok egyedül lenni. Csak ilyenkor este fele, mikor már mindenki a saját szobájában van. De engem nem igazán zavar.
2012. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármennyit, amint hazaérek a munkából, mert egyedül élek.
2012. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Míg a szüleimmel éltem akkor 2 naponta 10 órát egyedül voltam.

Most már a Vőlegényemmel lakom, ha délelőttös akkor felkeléstől számítva 5 ürát vagyok egyedül, de ha délutános akkor szinte egész nap, ami nagyon rossz :(


22/N

2012. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!