Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukád szereti a férjed,...

Anyukád szereti a férjed, párod anyukáját vagyis az anyósodat?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy anyukátok és anyósotok (férjetek anyukája) milyen viszonyban, kapcsolatban vannak egymással?

Egy városban laknak? Szoktak találkozni vagy telefonon beszélni? Fújnak egymásra vagy imádják egymást?


2012. febr. 23. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen...más nevelési elvek, más szokások miatt. Két eltérő egyéniségű ember, akik totálisan más elveket vallanak. Amíg nem ismerték egymást annyira, addig jó volt a viszony, régebben volt hogy együtt karácsonyoztak két ünnep között, stb.

Aztán jött az esküvőnk, akkor kezdett mérgesedni a helyzet, a gyerek születése óta meg csak udvariassági beszélgetés van, ha összefutnak a gyerek szülinapján vagy anno a keresztelőn. Udvariasak egymással, stb., tehát vita nincs, de utána anyumtól azért hallgatom, hogy na ez volt, meg azt mondta, meg azt csinálta :))))

Meg is értem. Hozzám is anyu elvei állnak közel, anyósomé nagyon távol, sok mindenben nem értem őt. Nem utálom, csak nem értem.

2012. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nincsenek semmilyen viszonyban, nem járnak össze, az én családom is eléggé magának való és a férjemé is. Ha találkoznak a piacon vagy utcán jól elbeszélgetnek és ennyi.
2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eltérő a két személyiség. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni hányszor találkoztak a 13 év alatt. Nincsenek rosszban, de nem is puszi barátok.
2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom külföldi, külföldön is élünk, anyósom itt lakik a városban, anyukámék pedig 3000 km-re innen, Magyarországon.


A szüleim kb. 6 hetente jönnek látogatóba, tehát azért találkoznak elég gyakran, jól kijönnek, bár néha felmerülnek nyelvi problémák. :) Nem puszipajtások, nem hívják fel egymást telefonon, vagy ilyesmi, de ha találkoznak, akkor semmi probléma nincs és elvannak. Szerintem ideális a viszonyuk.

2012. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

4 éve vagyunk együtt, de még nem ismerik egymást. nem lesz esküvő, tehát ha addig nem mutatjuk be őket, akkor legelőször a gyerekünk születése utáni időszakban fognak először találkozni.

nem bánom, végülis mindkettőjüknek megvan a maga társasága.


egyébként egy városban lakunk mind a 4en, én kb havonta látom az "anyósomat" a párom nagyjából heti szinten találkozik az anyukámmal. komolyabb gond sehol nem merült fel, de nem szeretem az ilyen nagy családi összeborulás-fílinget :)

2012. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az elején jó volt a viszony. Most meg már anyu úgy kezeli őket mintha nem is léteznénk. Ők alakították így a helyzetet, de ez most nagyon hosszú lenne, meg sok minden miatt jutott idáig a kapcsolat. Gyerek még nincsen nem tudom mi lenne abban az esetben.

Nem egy városban laknak. Így nem találkoznak.

Telefon: na akkor egy okot leírok, hogy mitől lett más a viszony. Pl anyu mindig felhívta őket: szülinap, névnap, karácsony csak úgy, hogy mi van veled úgy nem. Na ők ezt soha nem tették meg. Meg anyu karácsonyra is szokott nekik készíteni egy kis csomagot. kis apróságot, mégis, hogy rájuk is gondol. na ők nem, sőt mégcsak meg sem köszönték. Na aztán már anyu sem hívja őket. nem is tudnám megmondani, hogy mikor találkoztak utoljára. Ami tuti,h az esküvőn. nyáron lesz 2 éve. Lehet, hogy azóta nem is. Mindegy. minket nem zavar.páromat imádja anyu és az egész család. és ez a lényeg. engem nem annyira, mert elvettem az egyetlen pici fiacskájukat meg még el is mertünk költözni tőlük mikor ott lett volna nekünk egy szobánk.

2012. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, nálunk ugyanez volt, mint 6-osnál! Csak nem anyu, hanem apu telefonálgat, meg küld ajándékot, ők meg meg sem köszönik...ezért is mérgesedett el a helyzet.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem ismerik egymást, mert baromi messze laknak anyósomék, és ha találkoznának se tudnának beszélgetni, mert anyukám nem beszél idegen nyelveket. Úgyhogy remekül kijönnek egymással :D 9 éve vagyunk házasok amúgy
2012. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal távkapcsolatban voltunk az első 2 évben ezért a szülők 134 km-re laknak egymástól. Az első évben 1-szer találkoztak nálunk, elvoltak,elbeszélgettek, aztán anyósom elkezdett szétválasztani minket( vagyis csak kezdett volna...)akkor kicsit megorrolt rá anyukám azóta nem nagyon beszélgettek, néha mikor anyósom a vezetékesen keresi a párom(mert azóta összeköltöztünk nálunk)akkor kérdeznek alap dolgokat, hogy vagytok...stb. Olyan semleges a kapcsolat szerintem.
2012. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem sokat találkoztak, elég messze laknak, de nincs tulajdonképp semmilyen viszony köztük. Anyám nem egy jópofizós, kedves nő, csak a saját barátaival, meg munkatársaival (még a családjával sem kimondottan). Anyósom közvetlenebb, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de kedvesebb is.
2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!