Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordított szerepkör kinyírja...

Fordított szerepkör kinyírja a házasságot?

Figyelt kérdés

Egész eddig a férjem volt a kenyérkereső. Én most kaptam egy nagyon jó munkát, napi 10ezret keresek, csak hétköznap dolgozom.

Van egy másfél éves kislányunk, akivel ezt a munkát nem tudtam megoldani, így, miután a férjem munkahelye megszűnt, elment Gyesre, én pedig 6-18ig dolgozom.

Tulajdonképpen a férjem itthon semmit sem csinál. Most ürítettem ki a pelenkáskukát, mert az egész házban büdös volt. A konyha egy fertő, én hulla fáradt vagyok, csak összepakoltam egy kicsit. A mosógépben bent rohad a ruha (hajnalban összekészítem és elindítom a mosást, neki csak ki kellett volna teregetnie.) Egész nap a gép elött ült :(

Itt vagyok hulla fáradtad, és muszáj csinálnom ezt is!


2012. febr. 23. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vele beszéled meg???
2012. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szóltál neki többször, hogy mit csináljon? Tudod, pasi...
2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se működött. A férfiakat "megviseli" ha nem ők "hordják a nadrágot". Megalázónak érzik, hogy ők végzik az összes házimunkát.
2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen szóltam. Listát írtam, este főztem, hogy neki ne kelljen, mert nem tud, de ennél többet én sem bírok. Egy háztartás is kimerítő, de kettővel már éppen nem bírok!
2012. febr. 23. 19:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így folytatjátok akkor igen, kinyírhatja a házasságot, akkor oké, hogy a gép előtt ül ha munkát keresett, de akkor se egész nap üljön ott, a kiteregetés nem nagy dolog, a kuka ürítés se és a mosogatás se, mindig ilyen problémákkal találom szembe magam a gyakorin és néha elgondolkozom, hogy te jó ég, az én párom nem is erről a bolygóról jött, neki szólni se kell. Az tény, hogy vele kéne megBESZÉLNED,(nem kikérned magadnak, meg vitázni) a kommunikáció nagyon sokat tud segíteni a problémák megoldásában...
2012. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is ki lennék bukva.Csak egy ideig kéne ezt elviselni,nem egész életében.Nem voltam még ilyen helyzetben,hasznos tanácsot nem nagyon tudok adni,csak annyit,hogy én a helyedben beszélnék a fejével.Ahol nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat,ott bajok vannak.
2012. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megbeszélni. annyi jött, hogy majd holnap megcsinálja. Mindíg holnap. A hétvégén tudnék egyedül egész nap a kislányommal lenni, de nem, mert egész nap a dzsuvát vakarom mindenhonnan.
2012. febr. 23. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor most jön az, mikor észreveszed a férjed valódi hibáit.
2012. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
és kiderül,hogy nem társ,nem férj,nem apa,csak egy farok.
2012. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjed tényleg nem igazán alkalmas a házi munkára. Igen csak nagy hiba ez benne. Sajnos vagy elviseled így, és keressen ő valami állást, te meg légy otthon, vagy válj el. De hát elválni meg az nem szép dolog. Úgyhogy légy azon, hogy a férjed menjen dolgozni, ha nem akarsz ennél nagyobb katasztrófát.


De szerintem nem minden férfi ilyen. A barátom is velem lakik, a hét egyik felében nem dolgozik, a másikban pedig dolgozik egy másik városban. Mikor itthon van, akkor mos, tereget, takarít, mosogat, fűt, tiszta és meleg otthonnal vár, mikor én este haza érek, még a ruháim is összehajtogatja, elpakolja. Élvezi, hogy segíthet, és élvezi azt, hogy tudja, ha haza érek, jobban tudok pihenni a tiszta lakásban. Bizony aranyat ér az ilyen ember, és bizony a legtöbb férfi nem ilyen. Így aztán lehet, hogy ha elválsz sem találsz nála jobbat. Tehát marad az, hogy hordja ő a nadrágot inkább, és hordozzátok el egymást...


24L

2012. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!