Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki idegel egy csaj. Mit tegyek?

Ki idegel egy csaj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elsős középiskolás vagyok,van egy csaj bukott hozzánk.Alacsony,szőke,mű fog,5kg smink,push up stb.. kis cicababa 2 színű beképzelt,lenéz mindenkit de olyan sötét,mint a föld..,tudom én is leszólom,de megérdemli aki járt már így tudja milyen.És már 2x össze vesztem vele,mert beszólt,én pedig dúrván vissza,Legszívesebben megütném de nem tehetem,mert egy pofonért kivágnak suliból.Ilyenkor mit tegyek? Mert a folytonos vita kezd kiakasztani! :( 16/L
2012. febr. 23. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, csak egy évet kell kibírnod vele, jövőre tovább fog bukni.

Ha ez megnyugtat, lesznek sokkal nagyobb problémáid az életben.

2012. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is így voltam egy lánnyal, egyszer csak fél óra alvás után per éjjel, fogtam magam, odamentem hozzá, és megöleltem. Nem szólt semmit, csak nézett wtf fejjel. Azóta egy szót nem beszéltünk.
2012. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat!Tudom lesz nagyobb problémám de még 3 évig leszünk osztálytársak ha nem bukunk,persze :D de... elég belőle és csak fél éve ismerem :S
2012. febr. 23. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt próbáltad már, hogy nem veszel tudomást róla? Vagy kedvesen válaszolsz? Utóbbitól az ilyenek lefagynak.
2012. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves beszéd az megvan , h tudomást ne vegyek róla az nem megy..
2012. febr. 23. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amit az elsö mond, arra van esély...

Mi is mikor kezdtük a 9. osztályt, úgy bukott hozzánk 3 p*csa, mindhárom sötét volt, mint az éjszaka, és 1x komolyabb összetüzésbe is kerültem velük...

Na, elmondanám, a 3-ból 1 maradt velünk év végéig, a másik kettö év közben el lett távolítva hiányzások miatt... Év végén természetesen a 3. megbukott megint xD

Kitartás, nem kell sokáig eltürni:-D

2012. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ő pontosan tudja, hogy feszegeti a határokat. Ez egy játszma. Egy valódi megoldás van: nem belemenni, és ezzel elrontani a játszmát.
2012. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy van-e még belső surlódás, mert többen is úgy írták le, mintha egy folyosóra bedobnának egy virslit:D
2012. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a gimis éveket túl kell élni, mindig lesz aki irritál, sőt az benne a vicces, h lehet h 2 év múlva azt fogod utálni akit most barátnődnek hiszel. De hidd el mindig lesznek idegesítő emberek, MINDIG én jártam egyetemre ott is minden csoportban volt legalább egy csaj aki annyira tudálékos volt, h le tudtam volna ütni(nem csak én), jártam külföldön nyelviskolába, ott is mindig volt legalább egy személy, akit nehéz elviselni. Szóval ha jót akarsz magadnak, akkor nem veszel róla tudomást, úgysem javul meg csak magadat hergeled. Legalább te érezd jól magad. Ezt épp most kell megtanulnod, h felnőtt fejjel már könnyen menjen, ha a kolléganőd idegesít, mondanom sem kell h nem bunkózhatsz majd vele. Hajrá!
2012. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam elsőben, annyira utáltuk egymást, hogy azt el nem lehet mondani, ez minden tanárnak feltűnt, mert sokszor hangot is adtunk neki. Gondolt egyet az osztályfőnököm és egymás mellé ültetett minket, egy rövid ideig folytatódott, majd nem szóltunk egymáshoz, a végén pedig beszélgetni kezdtünk. Pár hónap után tök normális lett közöttünk a viszony, félig-meddig barátok is lettünk.
2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!