Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire zavarja a fiúkat, ha...

Ennyire zavarja a fiúkat, ha egy csaj nem határozott, spontán?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik. Írhatnék még példát. Fiúk zavar titeket, ha egy csaj visszahúzódó? Nem annyira humoros?
2011. júl. 16. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy zavarja őket, de úgy vagunk kódolva, hogy a feltűnőt, az átlagtól eltérőt jegyezzük meg, arra figyelünk. Főleg párválasztás, "vadászat" esetén. A dominancia szerepe nagyon fontos.
2011. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lófüttyöt, nincs roszabb, mint egy domináns nő
2011. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért? baj ha egy csaj határozott, dominánns? Egyáltalán nincs ezzel semmi baj!
2011. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem épp az utóbbi időben lett elegem a "bocs, hogy élek"-jelmondatú lányokból, akik csak úgy vannak, nincs túl jó humoruk, foglalkoztatni kell őket, és nagyon tapadósak. Úgyhogy, ha ezekre gondolsz, akkor igen, idegesít. De a túlzottan domináns lányok se tetszenek. Az olyanok viszont igen, akikben van önállóság, felszabadultság, de képesek együtt, közösségben is működni. A jó humor pedig számomra elengedhetetlen.
2011. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

naja. nem vagyok egy nagy szépség, mégis voltak olyan pasik, akik keresték a társaságomat, mert lazán veszem a dolgokat, szeretek benne lenni őrültségekben, és van némi humorom is :)


bár persze minden fiúnak más jön be. valaki szereti a csöndesebb lányokat, gondolom ő olyat választ.


zsák a foltját :)

2011. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!