Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a férjemet,...

Hogy vegyem rá a férjemet, hogy jöjjön el ma velem ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Vasárnap megyünk két rohonhoz is születésnapra.Ebből az egyik a párom öccse,a másik az én unokahugom!

Egy hete könyörgök neki menjünk el megvenni az ajándékokat.Mindkét gyereknek ruhaneműt szeretnék venni,de a páromnak az volt a kivánsága,hogy az öccse ajándékát ő választhassa ki!Tegnap úgy volt,hogy elmegyünk megvenni az ajándékokat,de aztán befeküdt a tv elé és nem volt kedve.Ma mikor hazaért a munkából én mondtam neki,hogy menjünk ajándékot venni,de mgint arra hivatkozik,hogy fáradt.Nekem még pont beleférne az időmbe a vásárlás,mert este 6-ig szabad vagyok,de utána van programom,a páromnak viszont a mai napra már semmilyen kötelezettsége nincs.Most azzal jön,hogy majd holnap elmegyünk megvenni az ajándékokat,de hozzáteszem,hogy holnap is dolgozik délelőtt,délután meg már egyik bolt sem lesz nyitva.Nagyon felhergeltem magam ezen,hogy egy hete,könyörgök neki és nem képes felemelni a hátsóját.Én egyébként is utálom az ilyen dolgokat,nem szeretk semmit az utolsú pillanatra hagyni!Most maradt az a verzió,hogy holnap délelőtt elmegyek egyedül megvenni az ajándékokat,de ez megint nem tetszik neki,mert ugye az öccsének ő akar választani!Úgy érzem,hogy mindjárt felrobbanok!Nem tudom rávenni,hogy ma menjünk,az óra meg ketyeg és később meg már én nem fogok ráérni!


2012. febr. 24. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te elmész szépen megvenni az unokahugodnak az ajándékot és kész. A párod meg majd kitalálja holnap hogy mit akar az unokaöccsének és honnan. Fölösleges ezen veszekedni, az ő rokona, hidd el neki lesz a legkellemetlenebb, ha végül üres kézzel mentek.
2012. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,de azért azt én sem szeretném,ha végül ajándék nélkül kéne mennünk...de sajnos,ahogy a párom hozzá áll a dologhoz,könnyen elképzelhető,hogy az lesz a vége!
2012. febr. 24. 15:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem idegesíteném magam ezen. Vedd meg az unokahúgodnak az ajándékot, a többit hagyd rá. Az ő dolga. Ha nem lesz ajándék az unokaöccsének, majd magyarázkodik ő.
2012. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj, vegyél unokahúgodnak egy szép ajándékot, aztán vegyél a férjed öccsének is valami sablonajándékot. Amikor hazaérsz, csak az unokahúgodnak szánt ajándékot mutasd meg a férjednek, így talán majd rosszul érzi magát és elmegy venni valamit az öccsének.

Ha meg nem, akkor vasárnap az öcsike megkapja a sablonajándékot,hogy azért mégse üres kézzel menjetek.. A férjeddel meg majd később megbeszéled, vagy valami számára fontos dolgot majd te is halogatsz.

2012. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz a vége,hogy megveszem az unokahugomnak az ajándékot,meg a férjem öccsének is veszek valamit.Aztán ha tetszik tetszik,ha nem akkor nagyon sajnálom!
2012. febr. 24. 15:49
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szexszel. Az én férjemet mindenre rá lehet venni hancúrozás után :)
2012. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Emiatt ne idegeskedj, te vedd csak meg szépen a te rokonodnak az ajándékát, ő meg majd megveszi holnap vagy amikor akarja az övének.
2012. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Az ég szerelmére, ez nem olyan probléma, hogy egy felnőtt nő ilyen tehetetlen legyen! Elé állsz, hogy kérlek menjünk és vegyünk ajándékot. Ha nem akar, akkor elmentek holnap. Akkor már muszáj lesz, tehát nem hivatkozhat fáradtságra.

Nem is látom a valódi problémát...

2012. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Ez a tipikus bolhából is elefánt, ha nincs vita, akkor az asszonyka majd generál. Hazaér a férj, nem akar menni ajándékot venni mostazonnal, ezért asszonyka leül és kipuffogja magát egy rakás idegennek :)


Ha ma fáradt, akkor szépen holnap elmentek délután. Ennyi. Ezen ekkora patáliát csapni, hogy egy hosszú bekezdésen át ecseteled a dolgot...úristen, mi van az ilyen házasságokban, ha VALÓDI probléma áll elő?

2012. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ott a valódi probléma, hogy holnap már nem lesznek nyitva a boltok, írta a kérdező. Meg ő nem akarja halogatni. Sokkal kényelmesebb sietség nélkül vásárolni. Akkor cselekszik helyesen, ha a saját rokonának szépen megveszi az ajándékot még ma. Nehogy már a férje miatt kelljen neki idegesen vásárolni, még a végén valami sz.rt venne meg a saját rokonának, idő- ill. türelemhiány miatt.
2012. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!