Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem egy nagyon jó...

Összevesztem egy nagyon jó barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik közös ismerősünk elmondott nekem valamit, barátnőm megtudta és minden áron ki akarta szedni belőlem. Én nem akartam elmondani, mert megígértem.

Barátnőm erre azzal vádol, hogy a közös ismerős nekem sokkal többet jelent nála, és hogy én nem bízom benne.


Miért olyan nehéz megértenie azt, hogy nem szeretném elveszíteni a becsületemet? Mit tegyek, hogy megértse és elgondolkozzon végre azon, hogy a becsület számomra nagyon fontos és valószínűleg nem véletlenül nem mondom el.


17/L


2012. febr. 24. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim válasza:
Ha nagyon jó barátnők vagytok, ez azt jelentheti, hogy tudsz róla pár cikis dolgot is. Talán kérdezd meg tőle, hogy ő örülne-e annak, ha azt elmondanád bárkinek is.
2012. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
ha annyira a jó barátnőd lenne nem zaklatna ezzel, hanem megértené a kérésedet.
2012. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy gondoljon bele a dologba, milyen érzés lett volna neki, ha ezt és ezt elmondom valakinek.


Erre jött az, hogy persze mert nekem fontosabb a közös ismerős, mint ő.


Kezdem úgy érezni, hogy csak nekem fontos a barátságunk, már ha ezt lehet annak nevezni. :/

2012. febr. 24. 17:04
 4/86 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy ez a barátság nem fog sokáig tartani. :(

Én a legjobb barátommal egyszer vesztünk össze, egy lány miatt; féltékenységi ügy. Nagyon rosszul éreztük magunkat emiatt, hogy egy 3. fél miatt távolodtunk el egymástól. Kibékültünk és elhatároztuk, hogy ezután mindent megbeszélünk, mindig mondjuk egymásnak, ha valami nem tetszik. Azóta is a legjobb barátok vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk (hetero). Ő mindig megérti, ha valamit nem szeretnék elmondani, mert fontos nekem a becsületem, az hogy mit ígértem meg.

Valahogy próbáld neki elmagyarázni, hogy milyen nagy butaság lenne egy harmadik fél miatt elszakadnotok egymástól -nagyon szomorúak lesztek, ha örökre összevesztek. Meg hát a legjobb barátoknak is lehet magánélete. :)


17/F

2012. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet, hogy tényleg nem lesz tartós a barátságunk és az elmúlt 2 év is csak felszínesség volt. Minden esetre nekem már most nagyon fáj az egész. :(
2012. febr. 24. 20:19
 6/86 anonim ***** válasza:
Jujj... Ez számomra gyerekes, pedig én még jobban gyerek vagyok mint te. Én nem mondanám meg, annyit mondanék 'Nem akarok veszekedni, de semmi közöd hozzá' .. Csak az igazat kell mondani. 14L
2012. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:

#4es vagyok.


Hát sajnos ilyenkor fáj. :( De próbáld megmenteni a kapcsolatotokat, hátha még nem vesz hiába -persze, ha neked fontos. :)

2012. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fontos a barátságunk, mert nagyon szeretem Őt. Egy kicsit várok, hogy lenyugodjon.


És szerintem nem én viselkedtem gyerekesen...

2012. febr. 26. 20:02
 9/86 anonim ***** válasza:

#4es vádzsok megint


Igen, lehet, hogy az idő segít. De mindenféleképpen legyetek őszinték Egymással, ez a legfontosabb. Szerintem se Te vagy a gyerekes, ha itt valaki gyerekes, akkor az, aki nem érti meg, hogy valakinek fontos a becsület. :)

2012. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
: ) Én vagyok aki mondta, hogy gyerekes vagy: Nem foglalkoznék vele, én így tenném, tanácsot kértél elmondtam! :) Ne legyen probléma :) Válaszoltam a kérdésedre
2012. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!