Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durván összevesztem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván összevesztem a barátnőmmel, hogy hozzam helyre? 21/F

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy barátnőm jött fel hozzám koliba, és ránknyitott (egyik szaktárs csajjal és most ő is tiszta ideg rám mert nem tudta, h barátnőm van). Akkor fogta magát és hazarohant. Telefonját nem vette fel úgy h aznap este elmentem hozzá és kértem, hogy beszéljük meg, adjon még egy esélyt. De ő azt mondta h tűnjek el. Nagyon ideges lettem, mert nem akarom elveszíteni és mérgemben a falhoz vágtam az ékszeres dobozát. (Soha nem szoktam így viselkedni de kijött belőlem az állat nem akartam hogy emiatt szakítson) erre pofonvágott én meg olyan ideges lettem, h már lendült a kezem h visszaüssek. Még soha nem ütött meg nő és nem is tűröm el. De nem ütöttem meg, visszafogtam magam. Erre látta hogy meg akartam ütni és arcon köpött. Utána még ordibáltunk (le is kur.váztam, de ő is bunkó dolgokat vágott a fejemhez) és hazamentem. De nem akarom elveszíteni. Tudom hogy nagyon balf*sz vagyok de helyre akarom hozni. Bármi áron.
2011. okt. 15. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Küld el neki ezt sms-ben. Ha erre se reagál akk szrd le. :s
2011. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Az első hibát itt követted el: "és kértem, hogy beszéljük meg, adjon még egy esélyt". Még egy esély = hibáztál. Ha nem volt közted és a csajszi között semmi, a "még egy esély" akkor is erre utal.

Szerintem a lány szemében éppen eléggé elástad magad, nem sok minden van, amit tehetsz. Ettől függetlenül a forrófejűségeddel kezdj valamit, különben ugyanez megtörténhet újra és újra.

2011. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem az, lefeküdtem a másik csajjal akkor nyitott be -.-
2011. okt. 15. 18:18
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, megvan erről a véleményem, de rendes leszek, magamban tartom.

Viszont a lányról mindenképp lemondhatsz.

20/F voltam.

2011. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Most akkor megcsaltad, vagy nem csaltad meg?

Ha igen, akkor ezt elbaxtad kisgyerek.

2011. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd épp akkor nyitott rátok mikor ti együtt voltatok, szeretkeztetek?
2011. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ásd el magad. Az agyadat a faxodban tartod, ha egyáltalán van. Most meg kellene a csaj, mi? Mégis hogy képzeled, hogy visszafogad ilyen után? Remélem lesz esze és nem fog!

Gondolkodni kellene, hogy megéri e egy dxgás miatt feladni azt, akit szeretsz. Vagy mi.

Ha egy pasi ezt csinálná velem, azonnal kiábrándulnék, mert megismerném a valódi arcát. Arról nem is beszélne, hogy ha megbocsájtana és kapnál még egy esélyt, akkor szerinted mennyire bízna benned? elcseszted... köszönheted magadnak.

2011. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Hááát...kitartás, sok türelem. Nehéz lesz visszahódítanod, ha lehet még. Várd meg, míg lecsillapodik, aztán bizonyítsd be, hogy többet nem fordul elő ilyen. Igazából a bizalmát csúnyán eljátszottad :(
2011. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen megcsaltam mi nem érthető abból amit leírtam? Oké ez a te véleményed de azért meg aakarom próbálni helyrehozni hogy legalább normális emberi kapcsolat legyen köztünk ezután is.
2011. okt. 15. 18:25
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után visszakapni a barátnőd?? MInek?? Hiszen nem is szeretted. Mert ha szeretted volna akkor nem csaltad volna meg!
2011. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!