Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, és olyan rossz most. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neki rossz napja és belémkötött, én meg könnyen fel tudom venni a hangulatát (ikerlelkek vagyunk szinte) és visszaválaszoltam. És mondtunk egymásnak néhány dolgot amit nem kellett volna :( A végén mondtuk hogy nem hagynánk el egymást semmiért, de félek hogy nem lesz ugyanolyan most már. Vagy ez elfelejtődik? Úgy hiányzik :(
2012. febr. 9. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsánatkérés?
2012. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valdd be neki, hogy barom voltál. Kérj bocsánatot és probléma megoldva.
2012. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi, ez elmúlik majd, ahogy előttem is írták, kérj bocsánatot, később ez el lesz felejtve teljesen. néha mi is nagyon összekapunk barátommal, de szeretjük egymást, így ezeken túl lehet lépni. :)
2012. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt mondta hogy viták előfordulhatnak minden kapcsolatban BÁRMILYEN LEGYEN IS AZ.


ezek az utolsó szavak mit jelentenek szerintetek? :S :(

2012. febr. 9. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti,hogy ő valójába egy űrlény és 10 nap múlva visszamegy az anyabolygójára
2012. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél húslevest!
2012. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csinálj neki szilvásbuktát
2012. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!