Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szegénynek érzitek magatoka...

Ti szegénynek érzitek magatokat? Hogy/miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Akármilyen értelemben. Érzelmi, anyagi stb.
2012. febr. 24. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem érzem magam szegénynek.

Egészséges vagyok, mindkét szülőm él és virul, bár nincsenek csilivili dolgaim, meg 4 ruhásszekrényni dolgaim, de megélünk, nem éhezünk, és nem kell a híd alatt laknunk. Ha csak minden munkanélküli lenne annyira szegény mint én, már boldogok lennének.


18/L

2012. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
nem szegények vagyunk, csak egyre fogy a pénzünk, mert amit keresnek a szüleim, lassan semmire sem elég.
2012. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Én most lelkileg érzem magam szegénynek. Nyáron szakítottunk a barátnőmmel öt évnyi együttlét után. Már az esküvőt és a családalapítást terveztük. Most van egy űr, amit nem tud semmi és senki betölteni. Pedig jó lenne, ha végre lenne újra valaki, akiért érdemes lenne minden reggel felkelni.


28/F

2012. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Anyagilag nem, viszont a családom eléggé hiányos. Apám, apai nagyszüleim, anyai nagyapám már nem él. Egészségből is kevés van, mert anyukám, nagymamám és a férjem eléggé beteges :(

Igaz a mondás: hiába a vagyon, a kincs, ha egészség nincs.

2012. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
nem vagyunk nagyon szegények,inkább erős átlag.Kocsink nincs, a házunk nem a legszebb, ruhám van bár nadrágból lehetne azért több :S :)
2012. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Anyagilag nagyon, mert a vagyonom nulla, és a bevételeim 83 százaléka megy el a lakásra. Ettől függetlenül tele vagyok tervekkel és motivációval, és gőzerővel dolgozom azon, hogy minden sikerüljön.
2012. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Van barátom, akivel nagyon boldog vagyok, közös jövőt tervezünk, és nagyon jó irányban haladunk ezzel kapcsolatban :)

Család terén ezt nem mondanám, apám alkoholista, testileg/lelkileg bántalmaz. Anyukám viszont a legeslegjobb. Két testvérem van, velük is minden rendben.

Egészségügyileg nagyjából minden oké, senkimnek nincs komolyabb problémája.

Anyagi helyzetünk vicces, csodálom, hogy még a házunkat nem árverezték el, de ami késik nem múlik.

Nem érzem magam szegénynek.

21L

2012. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem szembesülnöm kellett majnem 30 hónap után létszám leépités végett kivontak a forgalomból az 1. munkahelyemen, nagyon szeretnék fogszabályzót és a fogaimat kezeltetni sajnos egyszerre szuvasonak egymás után a fogaim kb 12 éves korom óta. 17 éves korom óta fájt is fogam. Hiába megyek fogászati szűrővizsgálatra időben Magyar Állami fogászati rendelőben rövidebb ideig tart a kezelés siresége. Mig a magán fogászatra nincs pénzem. SOTE Fogászati klinikán meg hosszú várólista van.
2012. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon gazdagnak érzem magam, van egy feleségem, 2 szép gyönyűrű lányom, és egy boldog házasságom!

Ha hónap végére marad 2000 Ftom akkor is boldog vagyok, és gazdagnak érzem magam, mert a legfontosabbak itt vannak mellettem!

31/F

2012. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul mélyponton vagyok.Az utóbbi hetekben meg pláne.Komolyan azt várom már, hogy mikor török ki zokogásba,hátha attól enyhül kicsit valami!Egyre gázabb a lelkem,egyre boldogtalanabb vagyok :/ De szuperjól színlelem, hogy minden rendben és hogy boldog és szép vagyok...Mondjuk unom már mindig másoknak adni a mosolygós vidám,szép és szexi nőt,aki valójában nem én vagyok.

Anyagilag meg elég jól állok,jól is álltam mindig(pénzes család alapvetően),és ez később sem változik ez fix.De minden más hiányzik....Értéktelennek érzem magam.Úgyhogy megyek is vissza a futópadra lenyomok még 3km-rt.

2012. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!