Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-23 év közötti lányok! Mit...

18-23 év közötti lányok! Mit jelent számotokra a "határozott pasi"? Miben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én már elmúltam 23, de nálam azt jelenti, hogy határozottan akarjon engem, és ezt hozza tudomásomra. Keressen telefonon, hívjon programokra, ha néha vesz virágot, az nagyon jó. (Nem kell drága programra gondolni, a séta pont jó, és virágból is elég egy szál, becsomagolni sem kell.)
2010. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vav22 ***** válasza:
100%
Tudja mit akar. Ne mondja mindenre azt, hogy: "Ahogy te akarod... Döntsd el te stb stb" Én ettől a falra mászom. Na persze ez nem azt jelenti, hogy ő döntsön mindenben , de legyen egy arany középút... Ha szeret mutassa ki. Nem mindenki egyforma, tehát nem arra gondolok, hogy gyertyafény mindeneste, meg csöpögés, sokmindenben ki lehet mutatni, ha szeretsz valakit.
2010. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20/L


Szereintem egy férfinak legyenek céljai az életben, és tegyen is azért valamit. Ha éppen az a célja, hogy meghódítson egy nőt, akkor azért is tenni kell. Akár úgy ahogy az első hozzászóló mondta, akár másképpen, mindegy.


Legyen céltudatos mindenben.

2010. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemhangzik el a szájából mindenféle érvek és ellenérvek nélkül a "legyen úgy ahogy te szeretnéd" ill. nem válaszolja azt pl. a mit kérsz inni/enni stb kérdésekre, hogy "amit te" :)
2010. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: Tudja,hogy mit akar.Tisztában van az érzéseivel,nem azt mondogatja,hogy nem tudom...talán...lehet...Persze az sem jó,ha makacs,keresni kell az arany középutat,ahogy már előttem is írták.Tudja,hogy egy párkapcsolattól mit akar.Nem azt mondom,hogy egyből vegye el a lány,hanem legalább van valami célja(ami mellett ki is tart),nem csak tengleng,elvan egy kapcsolatban.

21 l

2010. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Céljai vannak és tesz az elérésük érdekében. Véleménye van és nem fél kimondani akkor sem, ha ellenkezik másokéval. Férfias a megjelenése és nem ilyen emós-b.zis.

És hát egy határozott férfin ezek látszanak, érezhetők. Ahogy viselkedik egy nővel, pl. étteremben lesegítheti a kabátot úgy is, hogy "jaj, hát én mindent megteszek, amit csak szeretnél, mondd, mit kívánsz még..." vagy "lesegítem a kabátod, mert egy igazán gyönyörű nő vagy"

Igazából már ránézésre látszik a férfiakon, milyenek, szerencsére :)

21/L

2010. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az első hozzászólás nevetséges. Utálom azokat a nőket akik nem tudják önállóan elfoglalni magukat és nincs saját életük és arra kell nekik egy pasi, hogy szórakoztassa őket.
2010. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudja hogy ki ő, nagyon sokan vannak akik alul értékelik magukat és persze ne legyen egy egoista sem, aki meg többet képzel magáról, mint aki. Legyenek céljai és ezt érje is el. Ne lógjon a másik nyakán, még a nagyon szerelmes rózsaszín ködös időszakban sem. (de ugyanezt a nőkre is értem)

Ne legyen papucs, még ha a szerelméről is van szó. Nem szabad minden döntést ráhagyni a nőkre, jó néha a "harc" a párkapcsolatokban.

A baj csak az hogy ilyen pasival még sosem találkoztam, vagy nem járok elég nyitott szemmel.

20/L

2010. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ezt lehet még ragozni. Határozott, és kész. Ha nem érted a szó jelentését, keress rá a szótárban. Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, kit tartunk kedvesnek.
2010. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!