Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt olvastam egy női magazinba...

Azt olvastam egy női magazinban, hogy az alsóneműket válasszuk külön, és mossuk is külön, és ügyeljünk arra, hogy a másik nehogy meglássa az alsódat, mert kiábrándulhat belőled. Ez csak szerintem óriási baromság, vagy más szerint is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 22:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Ezt pont olvastam én is. Jót mosolyogtam. Igaz, mi még nem élünk együtt, de nem hinném, hogy ha mosásra kerülne a sor, akármelyikünk is a másik fehérneműjét alaposan szemügyrevenné a szennyes válogatáskor. Meg amúgy is, mit találna rajta vajon? Normális emberek fehérneműjén nem kéne, hogy oda nem illő dolgok legyenek. Szóval maximum egy gyűrt fekete boxer, meg egy szintén gyűrt fehér tanga találokozna a szennyesbe. Válogatáskor meg 5 fele dobálnánk a pólókkal nadrágokkal együtt a sötétekhez, világosakhoz, fehérekhez, kékekhez, stb. Őszintén szólva ekkora butaságot én sem olvastam még. :)
2012. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Először azt hittem, hogy egy 1926-os kiadású Erkölcsös keresztény lányok és asszonyok magazinjában olvastad. Na de a Cosmoban??? :-DDD

Komolyan, manapság amikor az utcán a ruhából kilóg a lányok tangabugyija, a nők nagy része csipkés alsóneműben lejtve próbálja felizgatni este a párját, ez egyáltalán felmerül????

2012. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Aha! Oké, tehát, ha jól értem, a nő figyeljen arra, hogy a férfi nehogy meglássa a mosásra váró alsóneműt, mert kiábrándul belőle! De kérdem én, akkor ki fogja kimosni az alsókat?! Merthogy ez alapján a nő sem láthatja meg a férfi alsóját, mert ő is kiábrándul! Vagy nem?

Magyarul mindkét fél suttyomban mosogatja az alsóit, és titokban szárítgatja, hogy juj, nehogy meglássa....:)))

Ez kabaré!

2012. febr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
És csodálkozunk, ha olvassuk itt az oldalon, hogy "ha itthon van a férjem nem merek wc-re menni, mert kihallatszik" kérdéseket! Hát, ha ilyen épületes b@romságokkal tömik az emberek fejét! :)))
2012. febr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszek ilyen magazinokat, tavaly az egyik előadásunkra mentünk be az előadóba és a padban találtunk egy hasonló színvonalú női lapot. Alig bírtuk ki a mellettem ülő csajjal, hogy ne nyerítsünk fel hangosan helyenként. Rátaláltunk egy cikkre, ahol tippeket adtak a "házasélet" feldobására. A kedvenc tanácsaim, amikre még mindig emlékszem: Készítsetek fényképeket egymásról a WC-n ülve. (????) Ha felfokozott izgalmi állapotban vagytok nyugodtan pisilj a párod ölébe (??????)

Ezek után, a nehogy meglássa a másik a bugyidat tanács már meg sem kottyan. :)

De hogy a kérdésedre válaszoljak nem szoktam dugdosni az alsóimat a párom elől és még nem undorodik tőlem, úgyhogy az óriási baromságra tippelnék. (mellesleg én moshatom az ő alsóit? én nem ábrándulok ki? :))

2012. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

No comment. Vagy mégis: Nálunk Ő tereget. Ő aki férfi és még mindig tervezi, hogy elvesz. Erről ennyit. :)

23N

2012. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Na ez jó:)
2012. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor ezt olvassátok el :) Ez volt ám az élet :) :


"1955-ben kézikönyvet nyomtattak nőknek, amit háztartástannak neveztek. Néhány tanács következik a kézikönyvből:


Készítse el a vacsorát időben. Már reggel vagy akár előző este tervezze meg, hogy a férjét finom vacsora fogadja, amikor hazaér a munkából. Így adja tudtára, hogy gondolt rá, amíg ő dolgozott és gondját viseli a szükségleteinek. A férfiak többsége éhes, amikor megérkezik a munkahelyéről és a kedvenc ételének elkészítésével kielégíti a meleg fogadtatás iránti vágyát.


Készüljön fel a fogadására. Pihenjen 15 perccel az érkezése előtt, így ön friss és üde lesz, amikor megérkezik. Igazítsa meg a sminkjét, tegyen szalagot a hajába és nézzen ki frissen. Az ön férje sok időt töltött a munkahelyén fáradt emberek között. Legyen érdekes és vidám. A munkanapja unalmas volt és szüksége van egy kis szórakozásra, és az ön egyik kötelessége, hogy ezt biztosítsa.


Csökkentse a zajt. Amikor a férje hazajön a munkából kapcsolja ki a háztartási berendezéseket, és mondja meg a gyerekeknek, hogy ők is csendesedjenek el. Legyen boldog, hogy láthatja őt. Melegen mosolyogjon rá és mutassa ki őszinte vágyát, hogy teljesítené a kívánságait. Hallgassa meg. amit mondani akar, és még ha önnek is sok mondanivalója van számára, ne tegye azt közvetlenül a hazaérkezését követően. Először ő beszéljen, biztosan fontosabb dolgok kavarognak a fejében önnél. Ne zavarja.


Ne panaszkodjon, ha a férje későn érkezik haza, vagy ha este el akar menni vacsorázni ön nélkül. Vita helyett, próbálja meg megérteni mekkora nyomás alatt van a munkája miatt. Amikor otthon van, biztos pihenni és ellazulni szeretne.


Végezetül, ne tegyen fel szükségtelen kérdéseket, és ne gyanakodjon az ítélőképességében vagy fedhetetlenségében. Ne felejtse el, hogy ő a ház ura, és mint olyan, mindig keresztülviszi a saját akaratát becsületesen és igazságosan.


És jegyezze meg, a jó asszony tudja, hol a helye."


Forrás: [link]

2012. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam, szerintem is elég érdekes megjegyzés volt. Egyébként szeretem a cosmót, engem kikapcsol, és vannak benne szórakoztató cikkek, de az ilyen hülyeségektől égnek áll a hajam. Szerintem, nem világvége, ha meglátja a bugyimat, és ez gyakran megesik együttlétek előtt (amikor is ő veszi le) vagy ha együtt fürdünk, és még nem ábrándult ki belőlem, ahogy én sem belőle, pedig egy lötyögős, mintás boxer azért nem olyan szép látvány, mint egy csipkés kisbugyi.

Egyik válaszoló írta viszont a tampont, szerintem azt már elég durva és igénytelen dolog elől hagyni.úgy hagyni, hogy bárki meglássa.

2012. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%
Sztem nem a használt tamponra gondolt. A mosdóban meg megesik h meglátja a másik. Sőt mondok jobbat. Nekem volt h párom meglátta a zsinegem :P mégsem ábrándult ki :D
2012. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!