Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként mit gondolnál egy...

Szülőként mit gondolnál egy hamarosan 21 éves srác és egy 16 éves lány kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
A lány szülei és a fiú szülei szemszögéből is érdekelne. Vajon ők hogy ítélhetik meg?
2012. febr. 25. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Lényegében a korkülönbség nem nagy...Viszont a lány 16 lassan befejezi a gimit és valószínü el megy egyetemre fösuliba esetleg tamfolyamokra....Az élete még csak most kezdödik....

A srác sem hiszem,hogy 21 évesen le akarja magát kötni....

Ha az én lányom lenne jobban örülnék egy vele egykorú kapcsolattal!!

21 éves srác elképzelhetö csak szexet akar,de nem biztos.Ez a kapcsolattól függ......

2012. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Sokat számít, milyen a fiú és a lány. Ha a lány érettebb, komolyabb a koránál, a fiú pedig éretlenebb, akkor lehet, hogy pont jó páros.

Ennyi idősen amúgy sem azért járnak, mert életük végégig együtt akarnak maradni, elég törvényszerű, hogy előbb-utóbb szétmennek. Ez az élet része.


Elnézve a mai 16 éves kiscsajokat: szerintem a fiú örülhet, ha nem csak szexre kell. :)

Nyugi, egy átlagos mai 16 évesben már nem fog tudni "kárt tenni". (Többségében egy hóeke se... :P)

Pont azért járnak idősebb fiúkkal, mert egy velük egyidős kisfiú nem képes annyiszor megpumpolni őket, mint ahogy szeretnék, legfeljebb egy-egy hétvégén, diszkó után, valahol egy bokorban.

Egy 21 éves fiúnál már nem áll a bál, ha rendszeresen felviszi a szobájába a csaját.


Ekkora korkülönbségnél felesleges a szülőknek beleszólni. Legfeljebb akkor van "buli", ha abból indul ki a szülő, hogy az ő "ártatlan, kis szüzike lánykája még a végén meglepődik".


XD

2012. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Én ugyan nem szülő vagyok, de 17 éves voltam, mikor összejöttem a barátommal, aki 21 és fél volt, így tudom a szülők részéről a reakciót:)


Teljesen emberfüggő, meg neveltetésfüggő az egész. Nekem ő volt az első kapcsolatom, és (lehet, hogy kis naivan, de úgy érzem helyesen) úgy gondoltam, hogy nekem ő lesz a férjem, nem akarok mást. Lett volna alkalmam előtte fiúzni, de annyira érett voltam, hogy tudtam, hogy még nem vagyok elég érett a dologhoz:D Szóval a kapcsolat komolynak indult, barátom ugyanígy gondolt mindent, mint én. Anyáék nagyon féltettek, de megismerték, és látták, hogy nem fog kihasználni, anyával megbeszéltem, hogy nem szeretném elkapkodni a szex dolgot sem, de tudom, hogy aggasztotta őket a dolog, főleg apát. 18 éves voltam, mikor először együtt aludtunk, és látván, hogy még nem vagyok terhes, már nem szólnak bele a dolgokba:):)

Az ő szüleiről nem tudok ugyan részleteket, de azt tudom, hogy egyszer rám feküdt az ágyban, mikor anyukája benyitott (fényes nappal, ruhában, és tényleg csak meg akart csikizni:D) és nagyon ki volt akadva, hogy ez még korai, meg hogy el fog rontani engem az ő nagy hülye fia.:D


Tehát ha komoly a dolog, akkor azért, ha nem komoly, akkor pedig azért nem kell aggódni, mert akkor gyorsan véget érhet. Már ha csak egy évet kibírnak, akkor már amúgy sem lenne olyan korai:)

2012. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
én semmi különösre nem gondolnék. egy fiú 21 évesen ugyanolyan gyerek, mint egy lány 16 évesen. egyáltalán nincs köztük nagy korkülönbség. mondjuk valószínűleg nem lesznek egymásnak az utolsók
2012. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

nyugodtan visszafoghatja magát az a válaszoló aki a földig oltotta a mai 16 éveseket. azért, mert kinyílt a világ, és többet látsz a fiatalok életéből, még nem kell általánosítani. 10 évvel ezelőtt is voltak olyan lányok akik szitává lyukasztatták magukat meg most is vannak (jópáran, és talán ez az általános), akik igenis rendes erkölcsökkel és normális értékrenddel rendelkeznek.

Most, hogy így belegondolok, a környezetemben akik 16 évesen elveszítették a szüzességüket, még majdnem mindegyikük ugyanazzal a fiúval van, de aki nem, az is tartós kapcsolatot zárt le.

Ne haragudjatok az offért, de ez az általános ítélkezés és rosszindulat annyira bántó.

18L

2012. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Igazad van utolsó, én is így gondolom, hogy teljesen normális 16 éves lányok vannak. És tényleg hihetetlen, de vannak olyan párok, akik nem azért jönnek össze, hogy szexeljenek, csak azért, mert már 21. században élünk.
2012. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én 15 voltam mikor összejöttem az akkor 19 éves barátommal, apukám eléggé ki volt, h ő 19 meg biztos csak szexet akar... aztán megismerte, jóban vannak, néha együtt nézik a focit is, meg szoktunk kközös progikat is csinálni.most 18 vagyok és 3,5 éve együtt vagyunk.1 év és 3 hónap után aludtunk először együtt :) 18/L
2012. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

21 éves csak szexet akar? Ehh, hagyjuk már... Miért egy 16-17 éves mit akarna? Sokkal valószxínűbb, hogy csak azt. Lényegtelen hány évesek, szexelni úgyis fognak előbb utóbb, ha 16, ha 21, ha 30 éves a pasas.

Amúgy, szerintem nem nagy korkülömbség, pont jó, agyilág kb egy szinten vannak. Nekem ennyi idősen egy évvel volt csak idősebb a barátom, de meg is látszott a kapcsolaton, annyira gyerek volt, csomó hülye hiszi meg vita. Sokkal jobb lett volna ha egy idősebbel kezdek, aki nem eszi meg az életem.

23/L

2012. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én 18 voltam mikor összejöttem a 22 éves barátommal

anyáék csak örültek neki, hogy nem valami 18 éves bohócot választottam

valaki azt írta, hogy a lány hamarosan végez a gimivel és egyetemre akar menni

én is elmentem egyetemre, nem értem mi evvel a probléma...

én egyetemre járok azóta is, barátom dolgozik és nagyon jól összehangoljuk az életünket

szerintem jó ez a korkülönbség

21L

2012. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen az a lassan egyetemre megy még 2-3 év. Az alatt még lehet, hogy szakítanak is. De ha együtt maradnak 3 évig, akkor nem a távolság miatt fognak szétmenni. Amúgy én 16 voltam amikor összejöttem a 23 éves barátommal. Anyáék látván a mai 16-17-18 éves fiúkat, főleg az osztálytársaimat repestek az örömtől, hogy nem közülük választottam. Vele veszítettem el a szüzességem igaz nem vártam hónapokat, csak nagyjából másfelet, de még mindig együtt vagyunk. 20 éves vagyok, gyűrű az ujjamon, főiskolára járok, összeköltöztünk, és szervezzük az esküvőt. 16 évesen még én sem gondoltam volna, hogy így lesz. Szerintem az a 4 év korkülönbség kell ebben a korban, mert ha vele egyidős fiút választana, na ők tényleg csak és kizárólag a szexre mennek. Emlékszem mikor összejöttem a barátommal és a fiú osztálytársaim már másnap ahogy megtudták jöttek a kérdésekkel, hogy "d*ugunk-e már?", "mekkora a barátomnak?, "lenyelem-e?". Nekik ennyit jelentett a dolog. Ők is 20 évesek de még egyikőjüknek sem volt 2 hónapnál hosszabb kapcsolatuk. Kíváncsi vagyok mikor nő be a fejük.
2012. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!