Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jut először eszetekbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut először eszetekbe egy magyar lány külföldi fiú kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
A kérdés nem azért van, mert bizonytalan vagyok a kapcsolatomban, sőőőt! Csak tudom, hogy az emberek hajlamosak ennyi információ alapján megítélni, esetünkben a lányt. Ti mit gondolnátok a barátotokról, ha hazavinne egy "idegent" aki a nyelveteket sem beszéli?
2012. febr. 17. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az én baráti társaságomban ez elég gyakori, sőt, nekem is külföldi barátom van. Egyetemisták vagyunk, ahová sok külföldi diák is jár, előbb utóbb előfordul, hogy külföldivel ismerkedik össze az ember. Engem az ilyen abszolút nem zavar, én szeretek új embereket/kultúrákat/nyelveket megismeni :)
2012. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele.

Csak az egyik kedves barátom, miután megemlítettem, hogy amikor hazamegyek, jön velem a párom, akkor egyből leoltott, hogy "persze, Te is tudod, hova kell berakni a segged, gazdagékhoz". Kissé megdöbbentett ez a feltételezés.

Mi már nem vagyunk egyetemisták, én itt élek az ő országában, itt is találkoztunk.

2012. febr. 17. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, az a "barátod" csak irigykedik, én ezek után nem s hívnám barátnak. Kinek kell ilyen "barát"?

Nekem is külföldi a párom, külföldön ismerkedtem meg vele, és a barátaim Mo-n már alig várják, hogy vigyem haza, hogy ők is megismerhessék, és barátkozzanak vele. És nagyon gratuláltak, meg örülnek, hogy boldog vagyok.

A párom meg irtózatosan rendes, és aranyos. Csomó magyar szót meg kifejezést tanulgatott tőlem, merthogy szerinte ezt így külföldön mint egy titkos nyelvet lehet használni, és ha magyarul flörtölünk meg becézzük egymást, senki se érti. Meg amúgy nagyon édes, amikor magyarul kedveskedik nekem, pedig csak pár szót tud XD

Szóval nekem csak pozitívum jut eszembe ilyen kapcsolatról.

2012. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon furcsán jött ez a dolog ki és rettentő rosszul esett. Nem nagyon hírdettem ezt a dolgot, pedig már jó ideje együtt vagyunk, de ilyen rosszindulatú beszólásra nem számítottam.

Tanul magyarul, édes ahogy mondja, hogy "Hallo Drágám". Tehát ő teljesen okésnak találja, hogy magyar lány a párja, csak az otthoni visszajelzés üt szíven, amikor megmondom, hogy svájci a barátom. Első gondolat: mert pénze van. Anyád (már elnézést)

2012. febr. 17. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

röhögj a képükbe és legyél büszke

az a bajuk, hogy irigyek mint a kutya

aki valóban a barátod, az örül neki, hogy boldog vagy a pároddal, a többivel meg ne foglalkozz

én biztos visszaszolnék, hogy na irigykedsz, vagy mi bajod, ha valaki így beszólna, de többet nem érdemel

mint mondtam, a barátaim örülnek, hogy boldog vagyok, és semmi bajuk azzal, hogy külföldi a párom

2012. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, azt hittem velem van a baj és ez a normális reakció. Hát visszaszóltam neki, hogy előtted is ott volt a lehetőség, hogy kigyere erre megkaptam, hogy akkor a sexben milyen nyelven beszélünk. Ez annyira alpári beszólás volt, hogy vissza se szóltam, csak elintéztem annyival, hogy majd beszélünk. Fura...

De igazad van, én boldog vagyok a többi ne számít :)))

2012. febr. 17. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmit, nem zavarna.
2012. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Isteeem! Ez annyira édes. Együtt vagytok még? :)
2017. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!