Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birjam ki mellettük?

Hogy birjam ki mellettük?

Figyelt kérdés
Az életem soha nem volt valami szép,de minden akkor lett rosszabb amikor anyukám újraházasodott egy idegesitő alakkal aki csak mindenbe beleköt....mindenki utálja amugy a tesóim,meg mindenki szinte. Mindenbe beleszól,hogy azt nem ugy kell,nem mellesleg neki még elvégzett középiskolája sincs de azért abba is beleszól hogy miért nem tanul 'jól' az ember. És már nekem is nagyon elegem van belőle,,nem az apám hogy megmondja mit csináljak,és hogy rá hallgassak.Mert nekem ő senkim.Az anyukám is elviselhetetlen már,mindig belémkötnek elveszik tőlem a dolgaimat,és nem is adják vissza.Igaz hogy amit elvesznek nem is ők vették hanem az apukám a saját pénzéből,ők meg csak fogják és elveszik... kiabálnak velem,lenéznek,és persze ahhoz képest hogy én felőlük nem kapok semmit,semmi kedvességet,én legyek kedves velük, meg TISZTELJEM őket... na ebből van már nagyon elegem... hogy tiszteljek egy olyan alakot aki miatt az egész életem felfordult,kiskorom óta egy szivás az életem,akinek folyton hallgassam az okoskodását, ....?! Istenem és még olyan sok idő mire felnőtt leszek,és azt sem tudom miből fogok elköltözni minnél hamarabb mert ahelyett hogy vagyont , adósságot fogok örökölni.

2012. febr. 26. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
csak adósságot nem lehet örökölni...amúgy meg költözz apádhoz, ha itt nem tetszik
2012. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a klubban,az én történetemet írtad meg,csak lilában.:(Költözz apádhoz,neked legalább megvan ez a luxus.Nekem sajnos nem volt.
2012. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hidd el én sem tudom megoldani.
2012. febr. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!