Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy bírjam ki?

Ezt hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel lakok.Az a problémám,hogy rajtam vezetik le a feszültséget állandóan.Néha úgy érzem,hogy én vagyok a házasságuk támasza,mert egymással nem akarnak veszekedni.És nekem ebből már elegem van.Most épp munkanélküli vagyok,de itthon én végzem a házimunkát,úgyhogy annyira nem lehet okuk panaszra,nem a nagy semmibe élek,vannak terveim...mégis velem ordítoznak.De ilyen apró hülyeségek miatt,hogy pl vettek olívabogyót,ettem belőle,de csak én,ők nem,utána megkérdeztem,hogy vehetek e még?Erre anyám kiakadt,hogy felzabálom az egészet.Ilyen faxságok miatt van leordítva a fejem.Amúgy ha épp nincs semmi problémájuk,normálisak,de ha van,akkor az biztos,hogy rajtam fog csattanni azért,hogy ne egymást marják.És az normális,hogy engem készítenek ki ezzel?Túl akarom élni,de nem tudom,hogy.Mit csináljak?Eddig arra gondoltam,hogyha sikerül megszereznem azt a munkát,amit szeretek csinálni,azzal valamennyire kivonhatnám magam a családból.Párom nincs és ez egy nagy szívfájdalmam,pedig ilyenkor lenne rá igazán nagy szükségem,de majd jön,biztos.

Mit tanácsoltok?Hogy éljem túl?Volt már valaki hasonló helyzetben?22n



2012. febr. 15. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözést fogják javasolni...amit gondolom nem tudsz, így valószínűleg tűrnöd kell sajnos. Én szerintem próbálnék minél kevesebbet beszélni velük, minél kevesebbet otthon lenni...
2012. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát elköltözni nem tudok,sajnos.Általában itthon bezárkózok a szobámba,csak 1 levegőt szívunk és nem tudom őket mindig elkerülni.De ha összejön a munkám,talán az megment egy időre.
2012. febr. 16. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jövedelmed semmi nincs?Egy saját lakás nyilván borzasztóan drága,de egy kis minigarzon albérlet nem egy olyan óriási költség.Nem dolgozol?Valami ideiglenes melót nem tudsz vállalni?Milyen végzettséged van?Mivel foglalkozol?Tanulsz még?
2012. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szakmám most lesz meg.Amúgy munkám nincs,semmilyen,sajnos.
2012. febr. 16. 00:22
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Most ordítoznak veled, (leordítják a fejed?) vagy csak megjegyzik, hogy "felzabálod az egészet"? Nekem az ordítás, meg ez az odacsettintés nem ugyanaz. Ne csinálj ebből ekkora ügyet... mi lenne, ha vernének, vagy durvaságokat mondanának neked?
2012. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerezz munkát (akármit, amiből fent tudod tartani magad meg egy pici albérletet) és lépj le.
2012. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Mond az ilyenkor neki pl hogy nem előled akartam elenni az olivabogyót de éhes voltam legközelebb hagyok neked olivát vagy ha kiakarsz békülni vele akkor kérlek fogadd eltőlem az utolsó szem olivát a hálámnak jelképéül hogy felneveltetek:)
2012. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

szia kérdező

egy cipőben járunk, én sem találok melót és sokat piszkál a családom. Vagy vissza kell ugatni, vagy rá kell szólni a szülőre, hogy fejezze be nem a kutyájával beszél.

vagy csak egyszerűen magasról tenni kell rájuk.

(lesznek még ők is öregek, majd akkor ápolja őket az akikkel kedvesek voltak)

2012. febr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen,veszekszik velem anyám,de nem is az zavar,hanem az,hogy eddig egymást ölték éveken keresztül.Csak most kibékültek és úgy érzem,hogy én lettem a villámhárító és csak erre vagyok jó.Végül is lényegében annyi a bajom,hogy nagyon egyedül érzem magam,senkinek sem én vagyok az első,a legfontosabb,mindig van előttem egy személy.És mindemellé még rajtam is csattan minden,ez a hab a tortán.

Az elköltözésnek nem sok értelmét látom,annyira nem pokoli a helyzet,nem rontanak nekem láncfűrésszel minden nap:DCsak pocsék érzés,hogy egyedül vagyok még itthon is.

0033 Ez South Parkban biztos beválna:D

02.24 Én általában magasról teszek rájuk.Csak sokat vagyok itthon és így elég nehéz nem foglalkozni ezzel.

2012. febr. 16. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Testvéred van? Őt is piszkálják?
2012. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!