Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljük meg?

Hogyan beszéljük meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, egy ideje nála lakom.

Tegnap csaptunk egy kis kétszemélyes házibulit, én előbb lefeküdtem aludni, ő még fennmaradt facebookozni meg meginni a maradék piát. :) Reggel ugye én keltem előbb, leülök a gép elé, nyitva volt a fb. Másnapos kábaságomban azt hittem, az enyém, automatikusan megnyitottam az üzeneteket... Mint kiderült, egy ideje már igencsak csapja a szelet egy másik lánynak, tegnapi alkoholmámorában pedig félreérthetetlen ajánlatokat tett neki. Ezen nagyon kiakadtam, de azóta sem hoztam fel neki a problémát. Merthogy hogy jövök én ahhoz, hogy turkálok a facebookjában...? Ugyanakkor rémes érzés, hogy ott aludtam a másik szobában, ő meg csak így.

Ugyanakkor rettentően szeret, mindent megad, figyel rám, tisztel, imád velem lenni és én is vele. Csak ez kissé elbizonytalanít.

20 L - 24 F


2012. febr. 26. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor rettentően szeret, mindent megad, figyel rám, tisztel, imád velem lenni és én is vele."


Ez most komoly..?

2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt, hogy "tisztel" te sem gondoltad komolyan. Ha tisztelne, nem tenne ilyet. Mondd meg neki úgy, ahogy itt is leírtad, hogy nem szándékosan léptél be a levelezésekbe, azt hitted, hogy a sajátod, de mikor már megláttad, hogy mi a helyzet, nem bírtad ki, hogy ne nézd meg. Úgyis mindegy lett volna, hogy csak az utolsó megjelenített levelet látod, vagy megnyitod a többit is... Nézd meg mit reagál rá, mérlegelj, hogy megéri-e vele maradni, de azt felejtsd el, hogy tisztel téged. Úgy meg nem túl jó egy kapcsolatban lenni.
2012. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha rendben van minden köztetek (és valóban, nem csak szemellenzős módon), akkor azt mondom, csak játszik a lánnyal.
2012. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret rettentően, csak kényelmes neki ez most így, per pillanat. Sajnos tudom, mert voltam hasonló helyzetben, csak már házasan. 20 éves vagy csak, menj, legyél boldog mással, hidd el, ez a fiú nem a nagy Ő.

37/N

2012. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.

Ha velem van és szeret, akkor nem fér bele, hogy játszik más lánnyal. Most ne azon legyél ki, hogy kutakodtál, hanem tisztázzátok.

2012. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lapátlapátlapát, tipikus nőbetegségben szenvedsz, lilaköd, ígyszeret úgyszeret. Sajnos még nem tapasztalhattad az igaz szerelmet, azért dőlsz be a párod kábításának. Érdekes, engem alkoholmámorosan azok a párjaim, akik szerettek, kb. mind nyomban le akartak teperni és mindenféle malac dolgokat csinálni :P az hogy FB-n csajokkal flörtöljenek az utolsó lett volna a listájukon. sőt soha eszükbe se jutott volna ilyet tenni.


A párod gondolom jól el van együtt lakik egy csajjal aki főzmostakarít és szexel. Te meg nagy szerelemnek könyvelted el. Nyisd ki a szemed, ne légy csacsi! :) Azt hogy tisztel, vegyük úgy hogy viccből írtad, és ezért nem írok rád semmi gorombaságot amivel azt sugallnám hogy térj észre. Puszi, egy 22 éves tapasztaltabb lány.

2012. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem szeret ő téged és én akármit is mondana akkor is a képébe vágnám, hogy elolvastam a leveleket és kérem a magyarázatot, ha tisztel és szeret akkor nem kezd el magyarázni, hogy mit turkálok én a levelei között hanem elmondja, hogy mi is van kettejük között

ne nézzen engem hülyének senki sem, ha nem akar velem lenni akkor nyíltam álljon elém és közölje,és akkor ő is és én is megyünk a saját utunkon

2012. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Szóba hoztad a dolgot?
2012. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!