Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel tudnám rávenni a férjeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám rávenni a férjemet, hogy beszéljük meg a dolgokat? Kijelentette válni akar!

Figyelt kérdés
Ajánlottam neki hogy menjünk el valahová beszéljünk elutasitott én nem tehetek már semmit mert nem szeret.Maradt karácsonyra jan 1-töl költözött.Sűrűn visszajár.Nem indokolta meg azt sem miért nem szeret. Próbáltam kedvesebb lenni elfogadta nem utasitott el. Minden számlát én fizettem nem adott pénzt semmit ezt szóvá tettem és én vagyok bunkó alpárian beszélő vele. Most ugy döntöttem beszéljen ő ha akar valamit én már elmondta hogyan menthetnénk meg a dolgokat.HITEL VAN MEG 8 HONAPOS KISFIUNK!
2009. jan. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom...te magad leírtad a kérdésedre a választ sajnos: "én nem tehetek már semmit mert nem szeret." Talán másik lenne a dologban? Egy biztos szerintem, ha egy nyolc hónapos gyerekkel ott tudott hagyni téged, és az anyagi dolgokra hivatkozik, az nem túl sok esélyt mutat arra, hogy kibékültök. Jól teszed, ha kicsit halgatsz, talán idővel rádöbben, hogy szüksége van rátok, csak most kicsit elege van, sosem lehet tudni. Jó volna többet tudni a dologról. Sokat veszekedtetek? Vagy hogyan jutott idáig a dolog.
2009. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem veszekedünk. sok minden összejött munkanélküli lett. kevesebb pénz stb.Kevesebbet foglalkoztam vele a gyerek miatt. Ezen már változtattam. Most ott tartok nem probálom meggyözni csak várok ha mondandoja lesz mondja. Remélem hiányozni fogunk neki elutazunk 3 hétre 350 kmre és megkérem ne jöjjön le.
2009. jan. 28. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted szerintem, hogy megkérted ne menjen három hétig, mert te is tudsz gondolkodni, és neki hagysz időt. Én arra gondolok, hogy talán csak kicsit kiborult, elege van mindenből és azért csinálja ezt, mindenkiből mást váltanak ki a nehézségek, talán csak el akar menekülni a család, a gyereknevelés, és a pénzügyi problémák elől. Még azt tudnám tanácsolni, hogy ha hazamentek majd, na akkor beszélgess el vele komolyan, mondd meg neki, hogy hagytál elég időt, és ha ezek után sem próbálja renbehozni veled a dolgokat, akkor nincs több esély, elveszít titeket. Vigyázz a gyerekre nem érdemes hivatkozni, mert ha nem szeret, semmit sem ér, ha a gyerekre hivatkozva magadhoz kötöd. Sok szerencsét!
2009. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt megbeszéltük,hogy gyerek miatt nem jó együtt maradni. Március 31.-én lesz a tisztázó beszélgetés. Ha akkor is válni akar nem erőltettem tovább menjen ha mással boldog lesz!De a hibákat amit ő elkövetett neki is látni kell.Azt már beismerte,hogy többet kellett volna beszélgetnünk!Nekem is jót tesz majd a 3 hét!
2009. jan. 28. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!