Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak, mit mondjak?...

Mit tanácsoljak, mit mondjak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm párjának anyukája haldoklik rákban, valószínűleg már csak pár hete talán napja van vissza. Nagyon ki van borulva ő is,hogy ezt végig kell néznie. Ráadásul a párjával való magánéletük is megszűnt.Úgy segítenék neki,akár csak jó tanácsokkal vagy vigasztaló szavakkal,de egyszerűen nem tudok neki mit mondani!:S Kérlek segítsetek,hogy mit mondhatnék neki. Köszönöm:)
2012. febr. 26. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet nem is nagyon kíváncsi ezekre. Lehet most csak egy kis magányra vágyik, arra a kis vissza maradt időre amit még anyukájával tölthet. Érezdtesd, hogy ott vagy mellette, de ne akarj minden áron, görcsösen segíteni, mert zaklató is lehet, és bántó. 14/L Nagyon sajnálom a barátnőd:(
2012. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a segítséget!
2012. febr. 26. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, lehet hogy most azzal segítesz a legtöbbet, hogy a háttérben maradsz. De attól éreztetheted vele, hogy rád számíthat, ha bármiben segíthetsz, akkor szóljon.
2012. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy tényleg ne "zaklasd", van, aki ilyenkor szeret egyedül maradni, viszont figyeld, mikor van szüksége társaságra, rád, sírjatok együtt akár, nekem pl nagyon jól esett, mikor elvesztettem valakit, hogy vki ott volt velem, akire számíthatok, vigasztalt, és nem hagyott magamra, de tudta, mikor kell egyedül hagynia, ha magányra vágytam.
2012. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!