Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtilthatja e, az apa, hogy...

Megtilthatja e, az apa, hogy velük menjek bizonyos helyekre, ha éppen úgy akarja melyik az a törvény amire a mi esetünkben hivatkozhat? Közös felügyeltei jogunk van, gyermekünk 4 éves, nálam van elhelyezve.

Figyelt kérdés
Bár a kapcsolat tartást szabályozta a bíróság, ha nem tudunk egyességre jutni, de Apuka mégis minden nap látogathatja a kicsit, és részt vehet az életében, amikor csak akar (ráér) a felelősség vállalása nélkül. Én szeretnék velük tartani mindenhová, mert nem bízom benne! Pontosan azért akarja elvinni a gyermekünket nélkülem, hogy ne tudjam ellenőrizni, mit csinál. (iszik, drogozik, stb) de mint olyan a gyermekre is szüksége van az öröm forrás
2012. febr. 27. 10:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Én elhiszem,hogy a volt férjednek drága ügyvédje,és sok pénze van.De ettől még a te ügyvéded kérhetett volna drogteszt vizsgálatot,vagy egyéb vizsgálatot.Ilyenkor hiába van drága ügyvédje,nem az ügyvéd írja le az orvosi jelentést.A drogteszt meg simán kimutatja,hogy drogos,még akkor is ha előtte leáll 1-2-3 hónapja..

Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,de a kérdésedre a válasz,hogy nincs joga a férjnek tiltani hogy velük menj,de vannak helyek ahová nem köteles beengedni.PL: A saját lakásába.Ha kettesben akar lenni a gyermekével,akkor úgyis megoldja hogy csak ő és a gyerek legyen ott.Én most is azt mondom,hogy ha félted a gyermeket,el kell menni,és ki kell harcolni,hogy vizsgálják ki a férjedet.

2012. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!