Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a saját...

Van itt olyan akinek a saját párja, akit szeret, szokott ilyen kisebb dolgokban hazudni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak, senkinek nem tudom elmondani, hogy a párom, akit évek óta szeretek, és akivel az életemet élem, nem tudom megmondani miért de füllenteni szokott. Nem nagy dolgokról, de nem mindig mond igazat nekem, ezért egy kicsit hülyének is érzem magam, mert nem tudom, hogy miért hazudik, meg hogy mi játszódik le olyankor a fejében amikor nekem hazudik, annak akivel már nagyon sok éve együtt van. Van ilyen betegség vagy ez örökletes vagy mi? Én szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, de a hazugságai nagyon tudnak nekem fájni legbelül, meg az is, hogy tagadja néha a hazugságot még akkor is ha nyilvánvaló. Félek, attól is, hogy eddig vajon mikben hazudott még nekem, amiről nem is tudok. Aztán most az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy azért hazudozik ilyen nyilvánvalóan, hogy én szakítsak vele? De, hogy szakítanék vele, amikor már az ősidők óta együtt vagyunk? Minden olyan zavaros, én őszinte vagyok, őt nem érzem annak, viszont bizonyítani se tudom semmivel azt amikor hazudik.
2012. febr. 27. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokban hazudik?
2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy pár példát, mert az apró füllentéstől az ordas hazugságig igen széles skálán terjedhet az, ha valaki nem mond igazat...
2012. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon rá lehet szokni a hazugságra. Próbálj meg szakítai vele ha másképp nem fogja fel ennek a súlyát...Talán így ki lehet rángatni a hazugságaiból.
2012. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Néha én is szoktam, például ha megkérdezi, mit ettem/csináltam ma, és elfelejtek valamit, akkor utána nem szólok, mert nem tartom fontosnak.
2012. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok párkapcsolatban előfordul. Pl szüleimnél is van ilyen. Apukám szokott sunyiban kocsmába járni, aztán mikor kérdezzük hol volt letagadja. Múltkor is így járt, azt hazudta, hogy végig a nappaliban volt, pedig anyummal kerestük és ott tuti nem volt. Erre apukám már nem tudott mit mondani, annyit reagált, hogy ő már nem emlékszik hol volt...röhejes, de ezzel önmagát minősíti. Azt hiszi az egész világ hülye, csak ő egy agytröszt. Legalább valami jó fedősztorit találna ki, de hát ebből is látszik, hogy nem olyan okos, mint amennyire hiszi (ahogy mi sem vagyok olyan hülyék, ahogy azt ő gondolja) Jó lenne tudni, hogy miben is hazudik a párod, illetve mi oka van rá.
2012. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Exem is csinált ilyet. Csak egyszer kaptam rajta, de őszintén szólva elég nagy botrányt csaptam belőle. Már csak azért is, mert pusztán "kedvtelésből" hazudott, nem múlt a dolgon semmi. Utána még évekig együtt voltunk, de végül otthagytam (nem emiatt). Szerintem hiába tart egy kapcsolat hosszú ideje, ha (már) nem jó, ki kell szállni belőle.
2012. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Anno a kapcsolatunk elején én is nagyon hazudós voltam. Olyan dolgokban is füllentettem, amikben nem is lett volna 'muszáj', mert a páromat még csak nem is zavarta volna... Igazából én ezt a családi hátteremnek tudom be. Mindig amikor elmeséltem valamit a páromnak, szépítgettem rajta, kiszíneztem, lefaragtam belőle, hogy biztos ne haragudjon meg érte rám - igaz, alapból sem haragudott volna meg, de mondom, családból hoztam. Aztán meg van még olyan fura szokásom, hogy ha valaki kérdez valamit, és pl én tudom az igazat, a párom meg csak azt hiszi, hogy tudja az igazat (tehát például, hogy hol van a húga? - ezt kérdezi az apukája, én tudom, hogy már kijött, a párom nem látta még), akkor én mindig a másiknak adok igazat, hátha hazudik, és hogy "falazzak" neki, hogy igen, a fürdőben van. Aztán ha valaki kérdez tőlem valamit valaki másról, és én nem tudom, hogy elárulhatom-e ezt a bizonyos infót, csak annyit mondok, hogy nem tudom.

Ezeket mind eltanultam a szüleimtől, a rokonaimtól. Most már a páromnak MINDENT elmondok őszintén, még ha tudom is, hogy fájni fog neki / összeveszünk miatta, mert félek, hogy "visszaesek". A többieknél viszont még mindig csinálom ugyanezt. Szerintem soha nem fogok már leszokni róla.

2012. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem írtad de gondolom nő vagy és a párod pasi.


Érdemes lenne elolvasnod a "Miért hazudik a férfi és miért sír a nő" című könyvet!


Attól függ miben hazudik. Szóval igazán példát kéne mondani.

Minden ember hazudik valamennyit. A nők és a pasik is.

2012. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lényegtelen dolgokban hazudik, ok nélkül (elmeséli, hogy találkozott valakivel, azt is, hogy az illetővel mi történt...miközben nem is találkoztak, csak ő talált ki mindent), szóval nem olyan "igazi" hazugság, aminek legalább értelme lenne (nem akar lebukni, pl. kocsmában volt...) akkor hagyd ott. Én is voltam a te helyedben, de a végén már eljutottunk oda, hogy nem mertem semmit sem kérdezni egy ismerőstől sem, hogy: hallom, mi történt veled... Mert pár alkalommal beszélgettem, mondtam, amit hallottam róluk, hát erre hülyének néztek, hogy miről beszélek... Vagy amikor ők kérdeztek tőlem, hogy hallották, mi történt velünk....én meg csak lestem, hogy mi van???? Megszólalni sem mertem, nehogy a párom lebukjon. Ha te nem szeretnél idáig eljutni, ha nem szeretnéd azt, hogy úgy menj végig az utcán, hogy azt kívánod, hogy senkivel se találkozz, mert ki tudja, kinek mit adott be, akkor hagyd ott. Ez notórius hazudozás, sosem múlik el.
2012. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exférjem is ilyen volt. Mindenben hazudott, de szerintem ő nem is fogta/fogja fel.


Példa: kérdeztem, délután van-e ideje feladni a csekkeket. Mondta, hogy igen.

Este kérdeztem, feladta-e. Igen.

Én: oké, add már ide a feladóvevényt, hozzátűzöm a csekkekhez.

Ő: ja, nem volt időm, holnap délben akartam.

És nem értette, miért vagyok kiakadva amikor hazudott, holott semmi baj nem lett volna, ha közli, hogy nem volt mégsem ideje, majd másnap. Nem értettem, mi a francnak hazudik olyankor, amikor nem is kellett volna. Sokszor rajtakaptam ilyen apróságokon, eleinte nem szóltam, de nem változott. Pár hónapja meg kiderült, hogy az utódomat is rendre átb...sza, de szintén apró hülyeségekkel. Nála szerintem ez már beteges, mert oka nincs rá.

2012. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!