Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a saját...

Van itt olyan akinek a saját párja, akit szeret, szokott ilyen kisebb dolgokban hazudni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak, senkinek nem tudom elmondani, hogy a párom, akit évek óta szeretek, és akivel az életemet élem, nem tudom megmondani miért de füllenteni szokott. Nem nagy dolgokról, de nem mindig mond igazat nekem, ezért egy kicsit hülyének is érzem magam, mert nem tudom, hogy miért hazudik, meg hogy mi játszódik le olyankor a fejében amikor nekem hazudik, annak akivel már nagyon sok éve együtt van. Van ilyen betegség vagy ez örökletes vagy mi? Én szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, de a hazugságai nagyon tudnak nekem fájni legbelül, meg az is, hogy tagadja néha a hazugságot még akkor is ha nyilvánvaló. Félek, attól is, hogy eddig vajon mikben hazudott még nekem, amiről nem is tudok. Aztán most az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy azért hazudozik ilyen nyilvánvalóan, hogy én szakítsak vele? De, hogy szakítanék vele, amikor már az ősidők óta együtt vagyunk? Minden olyan zavaros, én őszinte vagyok, őt nem érzem annak, viszont bizonyítani se tudom semmivel azt amikor hazudik.
2012. febr. 27. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a hazudozása rendszeres,és tét nélküli dolgokban is gyakran csinálja, és ahogy írod még le is tagadja, akkor szerintem az jellemhiba, és nem fog elmúlni. Én nem tudnék olyannal élni akinek a szavait feszt mérlegelnem kéne, hogy most éppen igazat mond-e, vagy hazudik, csúsztat, szépít, elhallgat-e éppen, mert szerintem az ilyen társra nem lehet számítani. Az ilyen nem adja meg a másiknak a kellő tiszteletet, ami a párkapcsolat egyik alapja. Amikor a nyilvánvalót is tagadja, akkor meg hülyének néz és lekezelés persze kialakul benne az érzés hogy veled bármit meg lehet csinálni. Most még kisebb dolgokat, utána meg ami jön. Ilyen nála a szerelem és a megbecsülés?

Utálom az ilyet, én hamar kiszeretnék belőle az biztos.

2012. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyik "féle" hazugsága például az volt, hogy nem mondta el, hogy tartozása van, illetve, hogy vett fel diákhitelt. Nem vagyunk házasok! Azt mondta, hogy az ő problémáit, neki kell megoldani és a sok füllentés azért van, hogy engem kíméljen, hogy Én ne idegeskedjek se a hitel se az adósság miatt, se egyéb más miatt. Tehát minden hazugsága az Én védelmemet szolgálja.
2012. febr. 28. 15:58
 13/15 anonim ***** válasza:
kérdező! Teljes mértékben mintha magamat hallanám. Totál !!
2012. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ah! Hagy a pasit! Mert ugyanezt meg fogja csinálni házasság alatt is, csak hogy neked ne fájjon és téged védjen. Aztán ha valami balul üt ki,a te cuccaid is viszi a végrehajtó.
2012. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én párom azt hazutta hogy kifizette anyósomnak az ásványvíz árát mikor kikisérte és utánna ment, de az a poénos itt nállunk bennt nem tudott 5000 ft ból visszaadni és nem fogatta el,másnap kaptam tölle 1 smst hogy mégse fizette ki elfelejtette mondani nekem hogy mégse fizette ki és benne maratt a pénz a tárcájába. persze 10 000 ft al ment dolgozni 1000 ft-ot hozott belölle haza a többit elköltötte,láccat nélkül.Na meg mikor azt hazutta hogy elhagyott 5000 ft-ot közben eljátékgépezte ,s azt monta nem mer hazajönni nagy motorral mert kinn vannak a rendörök s nincs jogsija.Szóval nagy pénzköltö, és hazudik az érdekében.
2012. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!